Patrz w przyszłość
My zajmiemy się resztą

Zrób następny krok, żeby rozwijać firmę

Kompleksowe rozwiązanie marketingowe dla Twojej firmy

Rozwiń swój biznes dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu marketingowemu z oferty Groupon. Twoja indywidualna kampania cyfrowa i mobilna umożliwi zdobycie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży, a także poprawi widoczność Twojej firmy w Internecie i serwisach mobilnych w celu zwiększenia świadomości marki. Naszą misją jest świadczenie usług marketingowych przynoszących zysk zarówno dla przedsiębiorstw lokalnych, jak i krajowych, dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy eksperckiej. Współpracując z nami, możesz oczekiwać wymiernych rezultatów i cennych informacji na temat klientów, które mogą pomóc Ci w kształtowaniu przyszłych działań marketingowych.

Konsultacje indywidualne

Pomagamy w opracowywaniu kampanii marketingowej, która spełni Twoje potrzeby biznesowe. Pomagamy osiągać cele: od zwiększania świadomości marki do zdobywania nowych klientów i wykorzystywania wolnych mocy produkcyjnych.

Brak kosztów początkowych

Płatność wyłącznie za pozyskanych klientów. Nasze kampanie zorientowane na zyski mają na celu pozyskanie klientów dla Twojej firmy o dużym potencjale sprzedaży dodatkowej (up-selling) i sprzedaży krzyżowej (cross-selling).

Nowi klienci i obszary sprzedaży

Klienci korzystający z usług Groupon są głodni nowych doświadczeń, ale lojalni wobec miejsc, które kochają. Wydają więcej pieniędzy na usługi wyróżniających się firm i polecają ulubione miejsca znajomym.

Sprawdź, jak Groupon może działać na Twoją korzyść

Groupon znaczy obrót

Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do realizacji udanej kampanii.

Sprawnie obsługuj Klientów

Realizacja kuponów Groupon jest bardzo łatwa przy użyciu mobilnych aplikacji. Po prostu zeskanuj kod kreskowy lub wpisz nazwę klienta – to wszystko!

Monitoruj sukces

Optymalizuj promocje, poznaj swoich klientów, czytaj komentarze klientów dzięki intuicyjnym narzędziom zarządzającym kampanią w Twoim Portalu Partnera.

Zdobywaj pomysły i opinie

Wejdź na bloga Partnera Groupona, żeby zapoznać się z najnowszymi wskazówkami, technikami oraz badaniami, które pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zrób następny krok, żeby rozwijać firmę

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą? Zadzwoń: (22) 307 04 03 pon. - pt. w godz. 9-17.