zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO30. Dziś koniec.

Posadzimy.pl

Posadzenie 5 drzew z certyfikatem za 39,99 zł i więcej z serwisem Posadzimy.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wyjątkowa okazja, by zatroszczyć się o środowisko i powiększyć obszar terenów zielonych, sadząc nawet 50 drzew w polskich lasach

O tej ofercie

Informacje o ofercie:

Jak to działa?

 • klient wybiera, ile drzew chce posadzić
 • serwis finalizuje transakcję i wystawia certyfikat
 • firma Posadzimy.pl zajmuje się resztą: przygotowuje sadzonkę, znajduje odpowiednie miejsce i sadzi drzewo
 • klient dostaje maila z lokalizacją swoich drzew oraz certyfikat nadleśnictwa potwierdzający ich legalność

Certyfikat potwierdza posadzenie danej liczby drzew. Dodatkowo na stronie Posadzimy.pl znajduje się główny, zbiorczy certyfikat wystawiony przez Nadleśnictwa, który wystawiany jest 2 razy w roku. Potwierdza to wysadzenie danej liczby drzew i umożliwia porównanie liczby sadzonej pokazanej na stronie Posadzimy.pl z tymi potwierdzonymi przez Nadleśnictwa.

Podstrona w serwisie: po zasadzeniu klient otrzymuje pamiątkową stronę z podstawowymi informacjami, którymi może podzielić się ze znajomymi.


Najczęściej zadawane pytania:

 • Ile lat będą rosły zasadzone drzewa?
  • Drzewa mają prawną ochronę na następne 60-110 lat (w zależności od gatunku). Dobierane są tereny, które na chwilę obecną nie mają żadnych planów związanych z wycinką, tak więc zasadzony las powinien rosnąć znacznie dłużej.
 • Jakie gatunki będą sadzone?
  • To zależy od danego nadleśnictwa, które wie, jaki gatunek drzewa jest aktualnie najbardziej potrzebny i podejmuje decyzje o tym, jakie sadzonki w danym okresie będą posadzone.
 • Czy można odwiedzić las, który się wsparło?
  • Tak. Po zasadzeniu drzewa klient otrzyma mail z informacją o miejscu zasadzenia.
 • Dlaczego tylko dwa razy do roku odbywa się sadzenie drzew?
  • W naszym klimacie okresy wegetacyjne, czyli takie, w których młode drzewa mogą się rozwijać, wypadają dwa razy w roku – z początkiem jesieni i na początku wiosny.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 100 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, a pozostałe przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja po zakupie grouponu wejdź na stronę https://posadzimy.pl/zrealizuj-voucher/. Po wybraniu liczby drzew do zasadzenia, napisz opcjonalnie życzenia na certyfikacie i wpisz kod grouponu w odpowiednie pole.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Posadzimy.pl

Zadbać o środowisko można dzięki małym krokom, które mogą pomóc całej planecie. Ciekawą inicjatywą jest usługa oferowana przez serwis Posadzimy.pl, który pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i firmom sadzić drzewa w polskich lasach. Pozytywny wpływ drzew na środowisko jest nieoceniony, wystarczy wspomnieć o tym, że jedno drzewo produkuje w ciągu roku tyle tlenu, ile zużywa człowiek w ciągu 2 lat, a każdy hektar lasu pochłania rocznie ok. 200 ton dwutlenku węgla. Warto dodać, że pewność zasadzeń potwierdzana jest przez zaświadczenia wystawiane przez Nadleśnictwa.

Więcej informacji na Facebooku.