zamknij
Do 25% zniżki od 8 do 14 i 15% przez resztę dnia na oferty Twoje miasto z kodem LOKALNIE. Dziś koniec.

Lufthansa

Bilety lotnicze Lufthansa – 9 zł za groupon zniżkowy wart 85 zł

Wybierz opcję
Ponad 750 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Możliwość podróży do wielu atrakcyjnych miejsc na świecie

O tej ofercie

Oferta

  • 9 zł za groupon zniżkowy wart 85 zł na zakup biletów przez stronę internetową lufthansa.com.

Warunki

Groupon ważny do 04.12.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Podczas jednej rezerwacji można skorzystać tylko z jednego grouponu. Groupon można zrealizować wyłącznie przez stronę www.lufthansa.com/pl.Wylot i powrót muszą odbyć się w terminie od 3.09.2021 do 4.03.2022. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy wejść na stronę www.lufthansa.com/pl, wybrać kraj „Poland'' oraz język, a następnie wybrać loty. W etapie „Wybierz metodę płatności'' należy z prawej strony, pod opcją „Twój koszyk'' kliknąć link: „Uzyskaj zniżkę od Twojej taryfy'', a potem wprowadzić kod grouponu w pole „numer voucheru'' i kliknąć „Zastosuj kupon''. Cena biletu zostanie obniżona o wartość grouponu po kliknięciu „Zastosuj kupon''.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lufthansa

Największy niemiecki przewoźnik lotniczy i wiodąca sieciowa linia lotnicza Europy od 1953 roku umożliwia swym klientom podróże w różne zakątki świata. Oferuje doskonale rozwiniętą siatkę połączeń.

Klasa Pierwsza Lufthansy otrzymała najwyższą możliwą ocenę w renomowanym rankingu Skytrax. Linii lotniczej przyznano także prestiżową międzynarodową nagrodę Five Star Diamond Award przez American Academy of Hospitality Sciences (AAHS). Lufthansa oferuje pasażerom możliwość korzystania z internetu na pokładach wszystkich samolotów międzykontynentalnych i na niektórych krótszych trasach. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo podróżujących zamówiła 59 ultranowoczesnych, cichych i ekologicznych maszyn Boeing 777-9X i Airbus A350-900.

W obecnej sytuacji wiele czynników może mieć wpływ na zaplanowaną podróż. Na stronie Lufthansy można znaleźć przejrzyste podsumowanie wszystkich ważnych informacji dotyczących podróży i opcji zmiany rezerwacji.

Planując podróż pasażerowie powinni wziąć pod uwagę przepisy dotyczące zasad wjazdu oraz kwarantanny w miejscu docelowym. Lufthansa wprowadziła kompleksowe zasady dotyczące higieny zarówno na pokładach samolotów, jak i na ziemi. Przewoźnik współpracuje w tym zakresie z Agencją Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA), Europejskim Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz władzami poszczególnych krajów, dążąc do harmonizacji standardów bezpieczeństwa w transporcie lotniczym podczas pandemii. Ryzyko zarażenia na pokładzie samolotu jest generalnie bardzo niskie. Kabiny samolotów wyposażone są w systemy filtrujące, służące do oczyszczania powietrza z kurzu, bakterii oraz wirusów.