Womai

Pawia 34, Kraków

2 bilety wstępu do strefy „W stronę światła” w Centrum Nauki i Zmysłów Womai

Wybierz opcję
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wizyta w Womai pozwala na wkroczenie do magicznego świata zmysłów i poznanie ich działania oraz rozbudzenie pasji do nauki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dni i godziny otwarcia: codziennie 10-18
  • czas trwania: 1 godz. 30 min.

Strefa „W stronę światła”

Wystawa daje wiele możliwości kreowania rzeczywistości poprzez zabawę światłem i kolorem. Dzieli się na:

  • Pokój ciszy i dźwięku, w którym można zobaczyć dźwięk
  • Pokój wzbudzony światłem, który pokazuje ciekawostki związane z energią światła
  • Pokój miliona świateł, w którym znajduje się niezliczona liczba świateł
  • Zwidy szalonej babuni, w którym rzeczywistość miesza się z iluzją
  • Świat w Twoich rękach (sand box), w którym można samodzielnie budować nowy świat

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 313 23 59 lub e-mail rezerwacja@womai.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Rezerwacja miejsc jest obowiązkowa. W przypadku braku rezerwacji nie ma gwarancji, skorzystania z grouponu. Wstęp na wystawę dla osób od 6 lat. Dostępne terminy można sprawdzić na stronie https://womai.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Womai

Zlokalizowane w Krakowie centrum sensoryczno-naukowe pozwala odkryć radość i mistyczny świat nauki, zmysłów i iluzji na 600 m² powierzchni podzielonej na różne strefy. Womai (World of my all inspirations) jest w stanie zapewnić dorosłym jak i dzieciom jakość i dobrą zabawę oraz niezapomniane przeżycia naukowe. Dzięki eksponatom oraz pod czujnym okiem przewodnika odwiedzający mogą znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, a także poznawać piękno otaczającego świata zmysłów na wystawie „W stronę światła” i „W stronę ciemności”.