zamknij
Dzień Matki

2 lokalizacji

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zabieg z kwasem hialuronowym w Wojtanowska Dental Clinic – 2 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg medycyny estetycznej, który pozwala zmniejszyć oznaki starzenia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
I
Iwona
4 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 27, 2022
Niestety w domu odkryłam że doktor ukruszyła mi plombę- 2 górna lewa szyjka- cóż-przykre + wiadomo koszt nowej to 200 zł
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 28, 2022
Niestety nie polecam, opóźnienie 1 godzina, zabieg wykonany na szybko, boleśnie i byle jak.
M
Marta
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 28, 2022
Wszystko super. Polecam.
L
Laura
2 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
grudzień 17, 2021
Zabieg wykonany dokładnie, aczkolwiek (chodzę na nie co pół roku do roku do różnych lekarzy) nigdy jeszcze nie był tak bolesny. Po zabiegu boli mnie jama ustna i część zębów.
P
Piotr
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 28, 2021
Tragiczna jakość usługi! Cała wizyta przegląd + skaling trwała 8 minut! Zęby są absolutnie niedoczyszczone, został prawie cały kamień. Do tego całe dziąsła są zakrwawione. Dentystka w ogóle nie zwracała uwagi na to, że sprawia mi ból. NIE POLECAM. ODRADZAM.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 22, 2021
Polecam jak najbardziej!
D
Dominika
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Polecam
K
Klaudia
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 14, 2021
Zabieg przeprowadzony starannie, pani doktor miła, tłumaczy jeśli coś jest nie tak. Trochę było opóznienie (1,5h), dlatego nie 5 gwiazdek:)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ml
  • zabieg poprzedzony bezpłatną konsultacją
  • partie twarzy do wyboru:
    • bruzdy nosowo-wargowe,
    • zmarszczki palacza.

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 5. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 752 283 . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający . Oferta dotyczy grouponu zniżkowego na wykonanie usługi, a nie wykonania całej usługi w cenie grouponu. Dopłata na miejscu poza grouponem w kwocie 460 zł. Oferta dotyczy 1 ml kwasu. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Wojtanowska Dental Clinic

Oferta położonych w Gliwicach oraz Żorach gabinetów dotyczy zabiegów z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej oraz laseroterapii. W Wojtanowska Dental Clinic zdecydować się można na kompleksowe leczenie zębów, w tym też usługi z zakresu stomatologii estetycznej (skaling, piaskowanie, wybielanie zębów). Oferta gabinetów to także m.in. usuwanie zmarszczek, fibryna bogatopłytkowa, leczenie bruksizmu, mezoterapia igłowa, nici liftingujące.