Warsztat Piękna Mono

Źródło Marii 19L, Gdynia

Henna i regulacja brwi od 35 zł w Warsztacie Piękna Mono w Gdyni

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: URODA25. Ważny do 4.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by nadać brwiom odpowiedni, dopasowany do twarzy kształt oraz przyciemnić włoski

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: henna + regulacja brwi
  • czas trwania zabiegu: ok. 30 min

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 708 367. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Warsztat Piękna Mono

Zlokalizowany na Wielkim Kacku w Gdyni salon kosmetyczno-fryzjerski to miejsce, gdzie można zadbać o swój wygląd. Salon został założony przez miłośniczkę stylizacji paznokci, która specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń z tej dziedziny. Na miejscu, poza zabiegami manicure'u i pedicure'u pod różną postacią, można skorzystać ze spa na dłonie, zdecydować się na hennę brwi, lifting rzęs, oczyszczające peelingi twarzy lub depilację. Dopełnieniem oferty są różnego rodzaju masaże.