Brak nowych powiadomień

ul. Zakopiańska 110, Kraków (Kraków-Podgórze)

Strzyżenie męskie (od 26,99 zł), damskie (od 49,99 zł) i więcej w Villi Dermatica (do -59%)

Oferta ograniczona czasowo!
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Strzyżenie z myciem, modelowaniem i regeneracją to dobry sposób na wzmocnienie struktury włosów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 26,99 zł zamiast 50 zł za strzyżenie męskie z myciem i modelowaniem,
  • 36,99 zł zamiast 90 zł za strzyżenie męskie z myciem i maską, modelowaniem, stylizacją i regeneracją,
  • 49,99 zł zamiast 80 zł za strzyżenie damskie z myciem i modelowaniem,
  • 64,99 zł zamiast 140 zł za strzyżenie damskie z myciem, modelowaniem, czesaniem i regeneracją.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z powodu braku wolnych terminów, z oferty nie można skorzystać w okresie od 09.12.2019 do 01.01.2020.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu realizacji kuponu każdy klient otrzyma dodatkowo voucher o wartości 50 zł na usługi kosmetyczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 797 725 434 lub 12 346 18 00. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Villa Dermatica

Nowoczesna klinika urody, w której zespół lekarzy i grono specjalistów dba o poprawę zdrowia i wyglądu klientów, świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej, dermatologii leczniczej oraz trychologii. Klinika specjalizuje się również w implantologii włosów NIDO oraz leczeniu łysienia. Za sprawą innowacyjnej technologii światła lasera można zapomnieć o zbędnym owłosieniu, popękanych naczynkach czy zmarszczkach, zaś dzięki ultradźwiękom, endermologii RF czy elektrostymulacji nadać ciału pożądane kształty.

Wizyta w Villi Dermatica to również szansa na modne uczesanie i kompleksową regenerację włosów przy użyciu kosmetyków L'Oréal, Keune czy In Sight. Na miejscu zdecydować się można także na przedłużenie i zagęszczenie włosów lub ich trwałe prostowanie, wybraną koloryzację, okolicznościowe upięcie lub kurację przeciw wypadaniu włosów.

Villa Dermatica

Salony, Fryzjer, Strzyżenie