Viktori Studio

2 lokalizacji

Do 14% zniżki na Seksowne zajęcia fitness w Viktori Studio Masaż I Depilacja

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Uczestnictwo w zajęciach to okazja do poprawienia elastyczności ciała i wzmocnienia mięśni

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • KK

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 359 085. Dni i godziny otwarcia lokalu: 8.00 - 22.00 od poniedziałku do soboty. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Viktori Studio

Zlokalizowane w Lublinie przy ul. Lubartowskiej i Dobrzańskiego Bohdana kluby sportowe posiadają w ofercie różnorodne zajęcia ruchowe, a także usługi kosmetologiczne i poprawiające samopoczucie. Specjalności Viktori Studio jest fitness, stretching i taniec nowoczesny i towarzyski dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można również zadbać o gładką skórę dzięki depilacji laserowej lub pastą cukrową. Dopełnieniem oferty jest masaż, np. klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy, liftingujący twarzy.