Viktori Studio

2 lokalizacji

Do 0% zniżki na Depilacja laserowa w Viktori Studio Masaż I Depilacja

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by w szybki i długotrwały sposób pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranych pari ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Alma Soprano Ice Platinum
  • rok produkcji: 2019
  • rekomendowana liczba zabiegów: 6
  • czas trwania zabiegu: ok. 30 min

Partie ciała do wyboru:

  • mała: wąsik, linia brzucha, kolana, sutki, kobieca broda

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 359 085. Dni i godziny otwarcia: pon.-sob. od 8:00 do 22:00. 1 osoba, może tylko raz skorzystać z grouponu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Viktori Studio

Zlokalizowane w Lublinie przy ul. Lubartowskiej i Dobrzańskiego Bohdana kluby sportowe posiadają w ofercie różnorodne zajęcia ruchowe, a także usługi kosmetologiczne i poprawiające samopoczucie. Specjalności Viktori Studio jest fitness, stretching i taniec nowoczesny i towarzyski dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można również zadbać o gładką skórę dzięki depilacji laserowej lub pastą cukrową. Dopełnieniem oferty jest masaż, np. klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy, liftingujący twarzy.