Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

JÓZEFA WYBICKIEGO 47/49, Toruń

Do 34% zniżki na: Masaż limfatyczny w Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż limfatyczny może pomóc w detoksykacji organizmu i pobudzić krążenie. Systematyczne masaże pomagają w pozbyciu się złogów tłuszczowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

30-minutowy masaż limfatyczny całego ciała przy pomocy urządzenia

60-minutowy masaż limfatyczny całego ciała przy pomocy urządzenia

Pakiet 3 masaży limfatycznych 30 minutowych całego ciała przy pomocy urządzeniach

Nacisk i intensywność masażu dobierana jest indywidualnie do preferencji a także schorzeń klienta. Urządzenie jest jedno, więc z zabiegu korzystamy indywidualnie. Miejsce jest bardzo kameralne, miła i profesjonalna obsługa. Parking.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta dla osób powyżej 18 lat. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 346 002. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Odwiedzający Tlen & Ciało wśród wielu usług w celu odnowy biologicznej i regeneracji ciała mogą uzyskać równowagę poprzez poddanie się masażowi Rollshaper, który relaksuje, ujędrnia ciało, stymuluje pracę układu krążenia, likwiduje cellulit, pozbywa się uciążliwych obrzęków. Klient dostosowuje nacisk i intensywność działania urządzenia do swoich potrzeb. Dwie stacje pozwalają uczestniczyć jednocześnie dwóm osobom (można przyjść z siostrą, mamą, koleżanką itd.).