The Washers – Auto Detaling Kraków

Pranie tapicerki meblowej z dojazdem od 69,99 zł w The Washers – Auto Detaling Kraków

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie możliwość odświeżenia wyglądu mebli, wykładzin, dywanów lub materaca

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Pranie tapicerki meblowej:

  • 69,99 zł za pakiet I
  • 79,99 zł za pakiet II

Pakiet I:

  • pranie tapicerki meblowej, do wyboru: duża kanapa, 2 fotele, do 8 krzeseł z oparciami, do 15 m² wykładziny lub dywanów, materac duży dwustronny

Pakiet II:

  • pranie tapicerki meblowej do wyboru: duży narożnik, do 3 foteli, do 10 krzeseł z oparciami, do 20 m² wykładziny lub dywanów, 2 materace dwustronne

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Usługa wykonywana jest z dojazdem do klienta.
Dodatkowe informacje: pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość łączenia grouponów. Dojazd na terenie Krakowa w cenie 15 zł, do 30 km poza Kraków – 30 zł. Dodatkowe rabaty na pozostałe usługi – informacja tel. W przypadku kanap i narożników poduszki są dodatkowo płatne 5 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 782 195 119 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

The Washers – Auto Detaling Kraków

Chcąc zadbać o czystość i wygląd tapicerowanych mebli, warto zdać się na specjalistów, którzy dysponują niezawodnym sprzętem i skutecznymi środkami czyszczącymi. W tym celu można skorzystać z usług firmy The Washers – Auto Detaling Kraków, która oferuje profesjonalne pranie tapicerek wysokiej jakości chemią i parą. Oferta obejmuje również wszelkie czynności związane z pielęgnacją auta (np. usuwanie drobnych rys, nakładanie powłok ochronnych). Warto dodać, że dla wygody klientów usługi świadczone są z dojazdem na terenie Krakowa i okolic.