Tattoo Shop

Generała Henryka Dąbrowskiego 6, Rumia

Wykonanie tatuażu czarno-białego (od 99 zł) lub kolorowego (od 149 zł) w Tattoo Shop (do -50%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Tatuaż to trwała ozdoba, która może być ciekawym dodatkiem do codziennych stylizacji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje wykonanie tatuażu czarno-białego lub kolorowego

Więcej informacji na Facebooku

Informacje o tym, jak przygotować się do zabiegu oraz główne przeciwwskazania dostępne są tutaj.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 643 103. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta nie dotyczy portretów oraz cover-up.. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Prestiżowe Centrum Szkoleniowe

Centrum powstało przy udziale specjalistów w zakresie tatuażu artystycznego, kolczykowania i makijażu permanentnego. W Prestiżowym Centrum Szkoleniowym prowadzone są specjalistyczne kursy tatuażu oraz makijażu permamentnego. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa zespół artystów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę. Warto dodać, iż kursy odbywają się w higienicznych warunkach i przy użyciu całkowicie sterylnego, profesjonalnego sprzętu. Pod tym samym adresem działa również studio tatuażu i piercingu.