Taktyczne Gry Sportowe

Do 49% zniżki na: Laser tag/paintball laserowy (aktywność/doświadczenie) w firmie Taktyczne Gry Sportowe

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 21:29:44
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dynamiczna zabawa zapewniająca świetną rozrywkę dla graczy w każdym wieku. Adrenalina, zabawa i bezpieczeństwo.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Paintball laserowy: 40 minut gry dla 4 osób

W ofercie: 40 minut gry w Laserowy Paintball dla 4 osób na profesjonalnej arenie przy ulicy Kręglewskiego 9a w Poznaniu.

Paintball laserowy: 40 minut gry dla 8 osób

W ofercie: 40 minut gry w Laserowy Paintball dla 8 osób na profesjonalnej arenie przy ulicy Kręglewskiego 9a w Poznaniu.

Paintball laserowy: 40 minut gry dla 16 osób

W ofercie: 40 minut gry w Laserowy Paintball dla 16 osób na profesjonalnej arenie przy ulicy Kręglewskiego 9a w Poznaniu.

Paintball laserowy: 40 minut gry dla 20 osób

W ofercie: 40 minut gry w Laserowy Paintball dla 20 osób na profesjonalnej arenie przy ulicy Kręglewskiego 9a w Poznaniu.

Szczegóły:

  • składowe pakietu: szkolenie wstępne, gra, prezentacja i omówienie wyników.
  • tematyka/scenariusz: rozgrywka na punkty, z możliwością rozegrania scenariuszy na życzenie klienta.

Warunki

Oferta obejmuje szkolenie wstępne. Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Na miejscu należy pojawić się z min. 5-minutowym wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta ważna przez cały tydzień z ograniczoną dostępnością w weekendy. Istnieje możliwość przedłużenia gry oraz wynajęcia sali na imprezę. Dodatkowo - zdjęcie na życzenie klienta. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Taktyczne Gry Sportowe

Zajmujący powierzchnię 400 m^2 poligon mieszczący się na naszej Arenie pozwala graczom na rozgrywkę na najwyższym poziomie. Poligon został przygotowany przez jednych z najbardziej doświadczonych graczy w Polsce, którzy obrali sobie za cel stworzenie miejsca pozwalającego na zbalansowaną rozgrywkę dla każdej liczby zawodników.

Arena Taktycznych Gier Sportowych oprócz poligonu posiada również salę imprezową, szatnię oraz węzeł sanitarny.

Mieści się tu też siedziba drużyny Laserowy Babilon, która opiekuje się poligonem, a dzięki swojemu doświadczeniu gwarantuje najwyższą jakość rozgrywki.