Szare Kluchy

Catering dietetyczny: dieta standard (mięsna) z dostawą w Poznaniu od 29 zł z firmą Szare Kluchy

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WELLNESS. Ważny do 31.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób, by zadbać o zbilansowane, różnorodne i smaczne posiłki bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania i liczenia kalorii

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: standard (mięsna) z obiadami domowymi
  • kaloryczność: 800, 1200, 1600, 2000 kcal
  • czas trwania: 1-25 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 3 (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • wyłączenia: w przypadku wyłączeń przez klienta należy taką informację podać podczas składania zamówienia, bez opłat
  • dostawa: w cenie
  • dni dostawy: dostawa od poniedziałku do piątku; zestawy na sobotę i niedzielę dostarczane są w piątek wieczorem
  • obszar dostawy: Poznań, zgodnie z poniższą mapką

Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.

Przykładowe menu dostępne tutaj.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://szarekluchy.pl/groupon/. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Informację o ewentualnych wykluczeniach lub preferencjach żywieniowych należy przekazać podczas rezerwacji. Dostawa na terenie Poznania, zgodnie z mapką: https://szarekluchy.pl/strefa-dowozu/. Pełne menu dostępne na stronie: https://szarekluchy.pl/menu/ Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Szare Kluchy

Miłośnicy polskich przysmaków i dań charakterystycznych dla kuchni poznańskiej mogą zrealizować swoje kulinarne upodobania dzięki ofercie firmy Szare Kluchy. Firma ta specjalizuje się w usługach cateringowych na terenie Poznania i okolic. W ofercie dostępne są tradycyjne domowe dania składające się z 3 posiłków zapakowanych estetycznie w pudełka. Klienci mają do wyboru dietę mięsną, wegetariańską i wegańską o wartości odżywczej od 800 do 2000 kcal.