Sushi Zone

ul. Grobelna 8, Pabianice

Groupony wartościowe na dowolne rolki lub zestawy sushi z menu w Sushi Zone (do -27%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Różnorodne sushi w ofercie, np. Sake Unagi Rainbow z opiekanym łososiem i węgorzem na wierzchu, Futo Butterfish z rybą maślana w tempurze

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupony wartościowe na dowolne rolki lub zestawy sushi z menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 605 916 706. W przypadku realizacji grouponów w weekendy należy mieć na uwadze ograniczoną liczbę gotowych zestawów, a czas realizacji zamówień może się znacznie wydłużyć ze względu na duży ruch, więc warto zarezerwować dania z wyprzedzeniem. W przypadku przekroczenia wartości grouponów konieczna dopłata na miejscu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sushi Zone

Zlokalizowana w Pabianicach restauracja została otwarta w 2017 roku, a jej specjalnością są azjatyckie potrawy i kuchnia japońska. Te świeże i zdrowe dania przypadły do gustu wielu Polaków i nie tylko. Głównymi propozycjami Sushi Zone są odmiany sushi, między innymi sushi zone rolls, classic rolls futomaki, classic rolls uramaki. Dostępne są tu także hosomaki, nigiri oraz sashimi, jak również gunkan. W ofercie do wyboru są też zupy, w tym zupa miso z łososiem, a także ramen. Dodatkową propozycją są przystawki, między innymi gyoza, czyli japońskie pierożki z różnymi dodatkami. Warto podkreślić, że menu przyjazne jest również weganom, a na deser na oczach klientów przygotowywane są popularne lody tajskie.