Sushi Zone

8 Grobelna, Pabianice

Do 20% zniżki na: Groupon wartościowy na sushi w Sushi Zone

Wybierz opcję

Wyróżniki

Restauracja Sushi Zone została wyróżniona przez niezależny portal https://restaurantguru.com/

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Groupon o wartości 50 zł na dowolne rolki sushi z menu

Groupon o wartości 75 zł na dowolne rolki sushi z menu

Groupon o wartości 100 zł na dowolne rolki sushi z menu

Groupon o wartości 200 zł na dowolne rolki sushi z menu

       W przypadku realizacji kuponów w dni weekendowe należy wiedzieć że może nie być gotowych zestawów dostępnych od ręki a czas realizacji zamówień może się znacznie wydłużyć ze względu na duży ruch. Dlatego zaleca się rezerwować zamówienia wcześniej np. telefonicznie 605 916 706. lub www.sushizone.pl

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod grouponu. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub online 605 916 706, https://www.sushizone.pl/. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Sushi Zone

Zlokalizowana w Pabianicach restauracja została otwarta w 2017 roku, a jej specjalnością są azjatyckie potrawy i kuchnia japońska. Te świeże i zdrowe dania przypadły do gustu wielu Polaków i nie tylko. Głównymi propozycjami Sushi Zone są odmiany sushi, między innymi sushi zone rolls, classic rolls futomaki, classic rolls uramaki. Dostępne są tu także hosomaki, nigiri oraz sashimi, jak również gunkan. W ofercie do wyboru są też zupy, w tym zupa miso z łososiem, a także ramen. Dodatkową propozycją są przystawki, między innymi gyoza, czyli japońskie pierożki z różnymi dodatkami. Warto podkreślić, że menu przyjazne jest również weganom, a na deser na oczach klientów przygotowywane są popularne lody tajskie.