Sunlight Clinic

Warszawa

Do 60% zniżki na: Wieloetapowy zabieg na twarz w Sunlight Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg, który pozwala na oczyszczenie i nawilżenie skóry twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1 x zabieg wieloetapowy na twarz - Dotyk Lata

2 x zabieg wieloetapowy na twarz - Dotyk Lata

3 x zabieg wieloetapowy na twarz - Dotyk Lata

Latem popełniamy sporo błędów w pielęgnacji skóry, najczęściej nie dbamy o jej odpowiednie nawilżenie. Także praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, czynniki pogodowe czy nieodpowiednia dieta także na to wpływają.

Wbrew utartym schematom wiele zabiegów można wykonywać przez cały rok. Nasi klienci mogą liczyć na doświadczenie i wiedzę kosmetologów.

Etapy zabiegu

  • Peeling kawitacyjny
  • Tonizacja
  • Masaż twarzy na masce odżywczej za pomocą schłodzonych sklanych kiel
  • Oxybrazja na ampułce dobranej do stanu skóry
  • Maska w płacie na twarz
  • Krem na zakonczenia

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 570 096 949. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1.

Sunlight Clinic

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych i relaksujących czeka na klientów tego warszawskiego salonu. W Sunlight Clinic zdecydować się można na jeden z wielu pakietów spa, liposukcję ultradźwiękową, masaż Kobido, masaż gorącymi kamieniami i więcej. Wszystko to, przy wykorzystaniu wysokiej jakości urządzeń oraz kosmetyków.