zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Studio Profilaktyki & Wybielania

ul. Librowszczyzna 1/1, Kraków

Skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i ocena stanu jamy ustnej dla 1 osoby w Studiu Profilaktyki & Wybielania

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet stomatologiczny pomaga usunąć kamień nazębny, zabezpieczyć szkliwo oraz zaplanować ewentualne leczenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
I
Izabella
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 8, 2022
Absolutnie polecam, pan doktor przemiły, delikatny i bardzo dokładny! :3 jestem super zadowolona!
D
Dawid
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 5, 2022
Nie można oczekiwać więcej, wszystko idealnie!!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 7, 2022
Profesjonalna obsługa, zabieg dokładnie wykonany, zęby czyściutkie.😊
W
Wojciech
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 9, 2022
""Zabieg robiony " na szybko". Oczyszczanie płytki nazębnej od 1 do 4 zrobione byle jak, kamień przy dziąsłach z zewnętrznej strony w duzym stopniu pozostał, jakiś dyskomfort od srodka pomimo zwróceniu uwagi, stomatolog stwierdził ze nic tam nie ma. Piaskowanie: zamiast skupić się na kazdym zębie przelecone na szybko z lewej do prawej i tyle. Plusem jest miła rozmowa ze stomatologiem tłumaczącym co będzie robił. Niestety na rozmowę nie przyszedłem. Nie polecam. Z rezultatów nie jestem zadowolony.""
N
Natalia
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 6, 2021
Polecam przychodnie stomatologiczna. Zabieg przeprowadzony dokładnie, konsultacja profesjonalna i wracam na zabieg wybielania ☺️
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, polerowanie i ocena stanu jamy ustnej z opcją fluoryzacji
  • zabieg wykonuje higienistka stomatologiczna

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 661 176 490 w godz. 16:00-20:30. Dla osoby towarzyszącej, zainteresowanej takim samym pakietem rabat 20% (opłata uiszczana na miejscu). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Kobiety w ciąży proszone są o poinformowanie o tym stanie w trakcie rezerwacji telefonicznej. W przypadku zdiagnozowania poważnego stanu zapalnego i braku możliwości wykonania całości zabiegu wizyta zostanie przełożona na inny, dodatkowy termin. Może się to wiązać z powtórzeniem części czynności i naliczeniem dodatkowej dopłaty. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Profilaktyki & Wybielania

Zlokalizowany w Krakowie gabinet oferuje kompleksową profilaktykę uzębienia dzieci i dorosłych. Otaczając szczególną troską najmłodszych, Studio Profilaktyki & Wybielania zostało dobrze przystosowane do wizyt małych pacjentów. Specjalny tryb postępowania pozwala uchronić maluchy przed stresem i uczyć prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej.

Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w przyjaznej i miłej atmosferze oraz dogodnych dla pacjentów terminach.