zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Jutro koniec.

Studio Profilaktyki & Wybielania

ul. Librowszczyzna 1/1, Kraków

Skaling, piaskowanie, polerowanie i ocena stanu jamy ustnej od 109,99 zł, i więcej w Studiu Profilaktyki & Wybielania

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet stomatologiczny pomaga usunąć kamień nazębny, zabezpieczyć szkliwo oraz zaplanować ewentualne leczenie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Dawid
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 5, 2022
Nie można oczekiwać więcej, wszystko idealnie!!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 7, 2022
Profesjonalna obsługa, zabieg dokładnie wykonany, zęby czyściutkie.😊
W
Wojciech
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 9, 2022
""Zabieg robiony " na szybko". Oczyszczanie płytki nazębnej od 1 do 4 zrobione byle jak, kamień przy dziąsłach z zewnętrznej strony w duzym stopniu pozostał, jakiś dyskomfort od srodka pomimo zwróceniu uwagi, stomatolog stwierdził ze nic tam nie ma. Piaskowanie: zamiast skupić się na kazdym zębie przelecone na szybko z lewej do prawej i tyle. Plusem jest miła rozmowa ze stomatologiem tłumaczącym co będzie robił. Niestety na rozmowę nie przyszedłem. Nie polecam. Z rezultatów nie jestem zadowolony.""
N
Natalia
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 6, 2021
Polecam przychodnie stomatologiczna. Zabieg przeprowadzony dokładnie, konsultacja profesjonalna i wracam na zabieg wybielania ☺️
P
Piotr
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 22, 2021
Jestem zadowolony, efekt lepszy niż się spodziewałem.
G
Grzegorz
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
wrzesień 1, 2021
Zabieg robiony " na szybko". Oczyszczanie płytki nazębnej od 1 do 4 zrobione byle jak, kamień przy dziąsłach z zewnętrznej strony w duzym stopniu pozostał, jakiś dyskomfort od srodka pomimo zwróceniu uwagi, stomatolog stwierdził ze nic tam nie ma. Piaskowanie: zamiast skupić się na kazdym zębie przelecone na szybko z lewej do prawej i tyle. Plusem jest miła rozmowa ze stomatologiem tłumaczącym co będzie robił. Niestety na rozmowę nie przyszedłem. Nie polecam. Z rezultatów nie jestem zadowolony.
D
Davide
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 9, 2021
I didn't had a chance to use the coupon because I couldn't attend the visit and the doctor never reply to my sms in order to reschedule the visit. Very unprofessional.
M
Mateusz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 24, 2021
Jeszcze nie wykorzystałem. Ocenie poprawie po zabiegu.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, polerowanie i ocena stanu jamy ustnej z opcją fluoryzacji

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 661 176 490 w godz. 16-20:30 z podaniem kodu zabezpieczającego. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i kierowana jest do nowych pacjentów gabinetu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Kobiety w ciąży proszone są o poinformowanie o tym stanie w trakcie rezerwacji telefonicznej. W przypadku zdiagnozowania poważnego stanu zapalnego i braku możliwości wykonania całości zabiegu - wizyta zostanie przełożona na inny - dodatkowy termin. Może się to wiązać z powtórzeniem części czynności i naliczeniem dodatkowej dopłaty Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Profilaktyki & Wybielania

Zlokalizowany w Krakowie gabinet oferuje kompleksową profilaktykę uzębienia dzieci i dorosłych. Otaczając szczególną troską najmłodszych, Studio Profilaktyki & Wybielania zostało dobrze przystosowane do wizyt małych pacjentów. Specjalny tryb postępowania pozwala uchronić maluchy przed stresem i uczyć prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej.

Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w przyjaznej i miłej atmosferze oraz dogodnych dla pacjentów terminach.