zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Studio Profilaktyki & Wybielania

ul. Librowszczyzna 1/1, Kraków

Skaling, piaskowanie, polerowanie i ocena stanu jamy ustnej od 109,99 zł, i więcej w Studiu Profilaktyki & Wybielania

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet stomatologiczny pomaga usunąć kamień nazębny, zabezpieczyć szkliwo oraz zaplanować ewentualne leczenie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Piotr
2 Oceny1 reviews
wrzesień 22, 2021
Jestem zadowolony, efekt lepszy niż się spodziewałem.
G
Grzegorz
1 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2021
Zabieg robiony " na szybko". Oczyszczanie płytki nazębnej od 1 do 4 zrobione byle jak, kamień przy dziąsłach z zewnętrznej strony w duzym stopniu pozostał, jakiś dyskomfort od srodka pomimo zwróceniu uwagi, stomatolog stwierdził ze nic tam nie ma. Piaskowanie: zamiast skupić się na kazdym zębie przelecone na szybko z lewej do prawej i tyle. Plusem jest miła rozmowa ze stomatologiem tłumaczącym co będzie robił. Niestety na rozmowę nie przyszedłem. Nie polecam. Z rezultatów nie jestem zadowolony.
P
Patryk
1 Oceny1 reviews
czerwiec 17, 2021
Miłe zaskoczenie :) Profesjonalnie wykonana usługa i przemiła, kompetentna Pani higienistka, serdecznie polecam!
P
Piotr
9 Oceny3 reviews
lipiec 4, 2021
Jestem średnio zadowolony. Stomatolog doszedł do wniosku że tylko jeden łuk wymagał czyszczenia co mój dentysta powiedział że nie było prawda. Przy okazji próbował wcisnąć fluoryzacje "magiczna" pasta za extra 100pln.
S
Sylwiatop reviewer
6 Oceny5 reviews
marzec 16, 2021
Bardzo miła, profesjonalna i fachowo wykonana usługa. Polecam z całego serca :)
N
Nadzeya
1 Oceny1 reviews
luty 1, 2021
mega profesjonalnie, szybko i polecam!
A
Agnieszkatop reviewer helpful reviewer
25 Oceny7 reviews
grudzień 31, 2020
Mąż trafił do pana, ktory bardzo ładnie wyczyscił i zabezpieczyl mu zęby, ja trafiłam na panią, która niestety nie doczysciła mi kamienia na dwoch przednich zębach co widac przy usmiechaniu się. Otrzymalismy takze kupon znizkowy w tej samej cenie na nastepna wizyte. Maż jest bardzo zadowolony, ja mniej.
N
Natalia
1 Oceny1 reviews
grudzień 30, 2020
Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam ☺️
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, polerowanie i ocena stanu jamy ustnej z opcją fluoryzacji

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 661 176 490 w godz. 16-20:30 z podaniem kodu zabezpieczającego. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i kierowana jest do nowych pacjentów gabinetu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Kobiety w ciąży proszone są o poinformowanie o tym stanie w trakcie rezerwacji telefonicznej. W przypadku zdiagnozowania poważnego stanu zapalnego i braku możliwości wykonania całości zabiegu - wizyta zostanie przełożona na inny - dodatkowy termin. Może się to wiązać z powtórzeniem części czynności i naliczeniem dodatkowej dopłaty. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Studio Profilaktyki & Wybielania

Zlokalizowany w Krakowie gabinet oferuje kompleksową profilaktykę uzębienia dzieci i dorosłych. Otaczając szczególną troską najmłodszych, Studio Profilaktyki & Wybielania zostało dobrze przystosowane do wizyt małych pacjentów. Specjalny tryb postępowania pozwala uchronić maluchy przed stresem i uczyć prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w przyjaznej i miłej atmosferze oraz dogodnych dla pacjentów terminach.