Brak nowych powiadomień

Balicka 1 C, Kraków

Aż do 30% zniżki w Salonie - Zabieg kondycjonujący włosy w Studiu Fryzur Red

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Efekt odbudowy i regeneracji włosów jest nie tylko widoczny ale i odczuwalny.

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Rekonstrukcja i regeneracja włosów - 4 zabiegi Magic Efecto Botox

Wyrównaj gospodarkę wodną swoich włosów, spraw aby każdego dnia były zdrowe, lśniące, miękkie i odżywione.

Pracuję na produktach marki Tahe - Magic Efecto Botox, które składają się z samych naturalnych składników takich jak:

- naturalny kolagen,

- kwas hialuronowy

- keratyna

- olej arganowy

Wnikają one w uszkodzone chemicznie lub fizycznie struktury włosa, wypełniają je od środka i odbudowują przywracając im naturalny, zdrowy wygląd oraz siłę, sprężystość i miękkość. 

Czas zabiegu to ok 1,5 godz.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty należy wykonać serię 4 zabiegów, w przeciągu 15-30 dni W zależności od kondycji i potrzeb włosów konieczna jest również odpowiednia dalsza domowa pielęgnacja aby efekt utrzymał się nawet do roku.

Warto wiedzieć

Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 571 926. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 20. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Realizacja oferty możliwa w zależności od dostepnych terminów. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Studio Fryzur Red

Zlokalizowany w Krakowie salon to miejsce, w którym indywidualne podejście do każdego klienta idzie w parze z dbałością o dobrą energię i wyjątkowy nastrój. Studio Fryzur Red specjalizuje się w usługach fryzjerskich zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na miejscu można zdecydować się na strzyżenie, koloryzację, modelowanie, prostowanie i zabiegi pielęgnacyjne. Wszystko to zgodnie z oczekiwaniami klientów i po osobistej konsultacji.