Studio Fryzur Kinga Kudla

ul. Monte Cassino 39, Szczecin

Strzyżenie damskie z modelowaniem (69,99 zł) oraz maską (79,99 zł) i więcej w Studiu Fryzur Kinga Kudla

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by poprzez strzyżenie, koloryzację i nne usługi fryzjerskie, zmienić swoją dotychczasową fryzurę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 1, 2022
Bardzo ładny salon z miłą obsługą. Zarówno koloryzacja jak i strzyżenie wykonane dokładnie i zgodnie z oczekiwaniami.
M
Martyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 19, 2021
Bardzo miła obsługa!! Byłam u Pani Sandry już dwa razy. Najbardziej podoba mi się to, że w między czasie Pani Sandra nie obsługuje innych klientek - czas w 100 % poświęcony jest od początku do końca dla mnie bez pośpiechu. Efekt zadowalający na maxa! Polecam serdecznie : )
D
Dagmara
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 30, 2021
Jestem zadowolona, na pewno tam wrócę.
E
Eliza
6 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 31, 2021
Przytulne miejsce😊
E
Ewelina
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 27, 2021
Byłam u Pani Sandry. Włosy zrobione pięknie! Na pewno wrócę

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta i informacje o dopłatach:
    • strzyżenie damskie z modelowaniem z/bez maską: dowolna długość
    • keratynowe prostowanie: do ramion (Ilość preparatu ok. 35 ml). Za włosy dłuższe obowiązuje dopłata indywidualnie ustalana w salonie.
    • strzyżenie z koloryzacją: dopłata obowiązuje po przekroczeniu (60 g. farby) ilości materiału użytego do koloryzacji.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 112 999 . Klient, który był już na wizycie z grouponem, nie może po raz kolejny wykupić usługi dla siebie, chyba że w prezencie dla osoby która jeszcze nie korzystała z usług salonu. Opcje z koloryzacją: dopłata obowiązuje po przekroczeniu (60 g. farby) ilości materiału użytego do koloryzacji. Keratynowe prostowanie: włosy do ramion. Ilość preparatu ok. 35 ml. Za włosy dłuższe obowiązuje dopłata indywidualnie ustalana w salonie. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Studio Fryzur Kinga Kudla

Miejsce powstało z pasji założycielki do fryzjerstwa, która to jest specjalistką w dziedzinie pielęgnacji włosów, szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem oraz laureatką plebiscytu Osobowość Roku 2016 w ramach konkursu POB Polski Orzeł Biznesu. Studio oferuje usługi na wysokim poziomie z zakresu fryzjerstwa i stylizacji oraz pracuje na wysokiej jakości produktach. W 2016 roku Studio Fryzur Kinga Kudla otrzymało certyfikat CIRF EFFP przyznawany przez międzynarodową kapitułę CIRF – Innowacyjna i Rzetelna Firma.