Brak nowych powiadomień

Sofit Studio

Rytuał spa na ciało: czekoladowy (109,99 zł) lub truskawkowy (119,99 zł) w Sofit Studio

Oferta niedługo się kończy!
Do -70%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany aromatyczny rytuał ma działanie zarówno relaksujące umysł, jak i regenerujące oraz intensywnie pielęgnujące skórę

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Rytuał spa na ciało:

  • 109,99 zł zamiast 350 zł za rytuał czekoladowy,
  • 119,99 zł zamiast 400 zł za rytuał truskawkowy.

Rytuał czekoladowy (75 min):

  • masaż gorącą czekoladą
  • peeling
  • aromatoterapia

Czekoladowy rytuał wykonywany jest ciepłą, naturalną czekoladą, która działa odprężająco i regenerująco. W czekoladzie zawarte są cenne składniki, takie jak lipidy, witaminy z grupy B, witaminy A i E, magnez, oraz polifenole, które przeciwdziałają m.in. przedwczesnemu starzeniu się organizmu.

Masaż i peeling czekoladowy uspokajają, łagodzą stres, poprawiają nastrój, pozwalają na wprowadzenie w stan głębokiego odprężenia, odżywiają skórę, poprawiają jej koloryt i elastyczność, zmniejszają widoczność cellulitu oraz przywracają równowagę między ciałem i umysłem, łagodząc dolegliwości ze strony układu nerwowego, krążenia i oddechowego.

Rytuał truskawkowy (60 min):

  • masaż świeżymi truskawkami z jogurtem
  • aromatoterapia

Truskawkowy rytuał jest aromatyczny, relaksujący, regenerujący i intensywnie nawilżający skórę. Zapach truskawek działa pobudzająco i relaksująco. Dobrze działa na odwodnioną po zimie skórę, nawilża i opóźnia procesy starzenia, dzięki zawartym w świeżych truskawkach kwasom owocowym i witaminie C.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 514 221 340 lub 514 582 590 . Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sofit Studio

Zdrowe odżywianie, pozytywne nastawienie, systematyczny trening – to droga do sprawnego i zdrowego ciała. Sofit Studio jest miejscem, w którym z pomocą wykwalifikowanego personelu można zniwelować napięcie mięśniowe, poprawić swoją sylwetkę czy nawyki żywieniowe. W ofercie znajdują się m.in.: usługa analizy składu ciała, konsultacja żywieniowa czy ułożenie planu żywieniowego. Oprócz tego warto wspomnieć o szerokim wyborze masaży, nowoczesnym treningu elektrostymulacji (EMS) oraz możliwości skorzystania z diagnostyki fizjoterapeutycznej.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Sofit Studio

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.