Brak nowych powiadomień

Dolný Kubín, Dolný Kubín

Słowacja: całodzienny skipass od 49,90 zł w SKI PARK Kubinska Hola – 50 km od granicy (do -45%)

Do -44%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zimowe szaleństwo: do dyspozycji jest 14 km codziennie przygotowanych tras, które w razie potrzeby zaśnieżane są sztucznym śniegiem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Oferta

Skipass do wykorzystania w SKI PARK Kubinska Hola (od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia obiektu) na Słowacji

  • 49,90 zł zamiast 90 zł za 1-dniowy skipass ważny w okresie do 24.12.2016 oraz od 13.03.2017 do końca sezonu
  • 69,90 zł zamiast 117 zł za 1-dniowy skipass ważny w okresie 25.12.2016-12.03.2017

Zobacz wirtualny spacer: SKI wirtualny spacer

Zobacz kamerki on-line: kamery on-line

Sprawdź aktualne warunki na stoku: warunki pogodowe


SKI PARK Kubinska Hola znajduje się w odległości 50 km od granicy z Polską (150 km od Krakowa i 170 km od Katowic).

Warunki

Groupon ważny: do 31.03.2017
Pozostałe terminy sprawdź na www.kubinska.sk
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 4 groupony. Zakaz odsprzedaży kuponów Groupon, kupony nabyte od osób trzecich zostaną unieważnione. Zákaz predaja Groupon kupónov. Kupóny získané od tretích strán budú vyhlásené za neplatné. 
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon i okaż go w kasie. Realizacja: pon.-niedz. w godz. 8.30-15.30. Możliwość dowolnego łączenia grouponów (4 groupony na 2 dniowy skipass dla dwóch osób).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SKI PARK Kubinska Hola

Znajdujący się w paśmie Oravská Magura słowacki ośrodek narciarski to istny raj dla miłośników sportów zimowych. Kubinska Hola oferuje zabawę dla całej rodziny (free-ride, tory narciarskie, przedszkole narciarskie, stok). Ośrodek wyróżnia się południową orientacją stoku narciarskiego oraz lokalizacją, która zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na całą Orawę, Niskie i Zachodnie Tatry, Choczskie góry, Małą oraz Wielką Fatrę. Odpowiednio przygotowane stoki o łącznej długości 14 km, 2 wyciągi krzesełkowe i 8 orczykowych oraz 9 tras o długości 14 km, w tym 10 km tras biegowych, zapewniają idealne warunki do szusowania po śniegu – zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących narciarzy.

SKI PARK Kubinska Hola położony jest w malowniczej okolicy, na wysokości 720 m n.p.m (z najwyższym punktem 1396 m n.p.m., na który można wjechać kolejką) i stanowi nowoczesne centrum narciarskie ze sprzętem transportowym o pojemności 9000 pasażerów na godzinę. Potwierdzeniem wysokiej klasy ośrodka jest przyznanie mu 5 gwiazdek jakości oraz certyfikat FIS.

Na miejscu funkcjonuje także szkółka, gdzie pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów najmłodsi mogą zgłębiać tajniki jazdy na nartach i snowboardzie. Bramki bezkontaktowe ułatwiają płynną jazdę, a dla wygody zmotoryzowanych przygotowano 1500 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Goście mogą zatrzymać się w komfortowo wyposażonych pokojach oraz apartamentach Hotelu Green 3*.

SKI PARK Kubinska Hola

Sport i rekreacja, Narciarstwo i snowboarding, Atrakcje dla dzieci