Skin Like Silk

Wyszczuplająca kriolipoliza na 2 wybrane partie ciała od 79,99 zł w Skin Like Silk

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki


Kriolipoliza: kuracja zimnem – likwidacja komórek tłuszczowych poprzez ich nieinwazyjne chłodzenie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Kriolipoliza na 2 wybrane partie ciała (łydki, uda, pośladki, brzuch, boki, plecy, ręce):

  • 79,99 zł za 1 zabieg,
  • 179,99 zł za 3 zabiegi,
  • 249,99 zł za 6 zabiegów.

Kriolipoliza to mało inwazyjna metoda rozpadu komórek tłuszczowych poprzez zamrażanie. Specjalna głowica pobiera energię z zalegającej tkanki tłuszczowej, nie naruszając jednocześnie skóry, nerwów, mięśni czy innych tkanek. W trakcie zabiegu odczuwać można lekki chłód.

Efekty zabiegu:

Zabieg daje trwałą 20-30% redukcję tkanki po jednym zabiegu. Rezultaty są widoczne 3-4 dnia, kiedy fałd skóry inaczej się układa (pomiar fałdomierzem pokazuje około 2-4 cm różnicy). Po około 30 dniach efekty są jeszcze bardziej spektakularne – wyraźnie jest widoczny efekt wyszczuplenia. Cały proces tracenia tkanki tłuszczowej trwa około 2- 3 miesięcy i ewentualnie potem można powtórzyć zabieg.

Drugi zabieg wykonuje się 6-8 tygodni po pierwszym. Ze względu na zniszczenie komórek tłuszczowych efekty są długotrwałe. Nawet w przypadku ponownego przybrania na wadze, miejsca uprzednio poddane kriolipolizie będą bardziej oporne na zwiększenie obwodu. W czasie jednego zabiegu można zastosować maksymalnie do 6 przyłożeń. Brzuch to dwa przyłożenia, boczki – dwa, i po jednym na uda.

Przebieg zabiegu:

Zabieg trwa od 25 - 60 minut. Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chce się pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Głowica chłodzi zassany obszar skóry / tłuszczu zgodnie z wybranym profilem zabiegowym. Czujniki wbudowane w głowicę są połączone z panelem sterowania w celu stałego monitorowania i regulowania chłodzenia. W tym samym czasie, w którym aplikowane jest zimno, głowica przeprowadza masaż próżniowy i drenaż limfatyczny, co dodatkowo stymuluje organizm do detoksykacji, szybszego pozbywania się tłuszczu oraz złogów cellulitowych.

Skin Like Silk

Wystarczy przestąpić próg salonu, by za sprawą zapachu świeżo zaparzonej kawy i kojącej muzyki uwolnić się od miejskiego zgiełku. A to dopiero wstęp do dogłębnego relaksu, który przyniosą liczne kuracje odprężające i upiększające. W ofercie Skin Like Silk są zarówno zabiegi klasyczne, w tym depilacja, makijaż permanentny, manicure oraz mikrodermabrazja, jak i specjalistyczne, m.in. krioterapia, lipoliza i mezoterapia bezigłowa. Niczym egipska księżniczka można poczuć się zwłaszcza podczas kąpieli w złocie i w trakcie zabiegu Agyptos.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Konieczna rezerwacja tel. 22 252 47 19 lub 694 876 381. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Skin Like Silk


Skin Like Silk

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.