Simracing Dream

Bohdana Zaleskiego 10/1a, Kraków

Wirtualne wyścigi: wynajęcie wybranego stanowiska na 30 lub 60 min w Simracing Dream (do -23%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by spróbować przygody z simracingiem i doświadczyć emocji towarzyszących prawdziwym kierowcom rajdowym

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: wynajęcie stanowiska do simracingu
  • dostępne symulatory jazdy:
    • Static – statyczne, mniej wymagające, dobre dla początkujących lub osób preferujących spokojniejsze maszyny
    • Motion 4DOF – oparte na platformie ruchu, wiernie odwzorowujące nawet najmniejszy ruch samochodu czy nierówność na torze
  • czas trwania: 30 lub 60 min

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 538 401 398. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Dni i godziny otwarcia: wt.-pt. 15-22, sob. 12-23, niedz. 11-21. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Simracing Dream

Zlokalizowane w Krakowie centrum simracingu to miejsce, którego celem jest „zapewnienie rozrywki, ale też wiernego odwzorowania najsłynniejszych torów i samochodów wyścigowych z całego świata”. Założycielem i szefem zespołu Simracing Dream jest pasjonata motosportu, który wiele lat spędził na torach, dlatego dzięki swojemu doświadczeniu wie, jak oddać emocje maksymalnie zbliżone do prawdziwych wyścigów. Na miejscu do dyspozycji klientów dostępnych jest 7 profesjonalnych stanowisk z dwoma rodzajami symulatorów: dla początkujących – do spokojniejszej jazdy na stanowiskach statycznych i dla osób spragnionych większych emocji – do jazdy na platformie ruchomej odwzorowującej nawet najmniejszy ruch samochodu i nierówność na torze.

Więcej informacji na Facebooku.