Najlepsze z Groupon

Salon Super Optyk

Wysłouchów 6A/9, Kraków

19,99 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na zakup okularów korekcyjnych i więcej opcji w Salonie Super Optyk

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie salonu najnowsze kolekcje opraw okularowych znanych marek, wysokiej jakości soczewki okularowe, kontaktowe i akcesoria

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na zakup okularów korekcyjnych: oprawa + soczewki z antyrefleksem, powłoką oleofobową i filtrem UV,
  • 24,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zakup okularów korekcyjnych: oprawa + innowacyjne i profesjonalne soczewki do pracy przy komputerze blokujące szkodliwe niebieskie światło i UV 400, fotochromowe i wiele innych,
  • 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na zakup okularów progresywnych: oprawa + najnowszej generacji soczewki progresywne z dowolnie wybranym uszlachetnieniem.

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Konieczna jest dopłata na miejscu.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

Salon Super Optyk

Położone w samym sercu Kurdwanowa profesjonalne Studio Optyczne proponuje duży wybór markowych opraw – około 500 modeli – i rzetelną, miłą obsługę. Nad jakością wykonywanych okularów czuwa mistrz optyki okularowej z 25-letnim doświadczeniem, co daje gwarancję niemalże idealnego ich wykonania. Studnio zapewnia wieloletni serwis wykonanych w nim okularów.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie łączy się z innymi promocjami w salonie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany (jeżeli warunek ten nie zostanie spełniony sprzedawca ma prawo do odmówienia sprzedaży). Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie. Rezerwacja nie jest wymagana. Możliwy kontakt tel. 698 658 759.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Salon Super Optyk