zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Gliwicka 2/8, Katowice

Up to 20% Off on Indoor Play Area at Gamerooms Pl

Wybierz opcję
Ponad 90 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bezprzewodowy salon gier VR. Na miejscu dostępnych jest ponad 50 tytułów gier/ programów edukacyjnych/ narzędzi graficznych.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
Barbara
22 Oceny3 reviews
sierpień 9, 2021
Super miejsce.

O tej ofercie

1 godzina zabawy w wirtualnym świecie dla 2 osób

Oferta przygotowana dla dwóch osób. Możecie przebywać w bajkowych krainach, przeżywać niezwykłe przygody i zwroty akcji, rozwiązywać zagadki, poczuć mocną dawkę adrenaliny i strachu. Dla tych co lubią fitness i ruch mamy fajną zabawę, a zapalonych graczy zapraszamy do gry w innym wymiarze.

2 godziny zabawy w wirtualnym świecie dla 2 osób

Jeśli szukasz rozrywki odwiedź nasz salon gier VR. Wpadnijcie na pojedynek rewolwerowy, oblężenie zamku, turniej laserowy lub do escape roomu. Sprzęt VR, który używamy może przenieść Was w świat, którego jeszcze nie widzieliście. Bezprzewodowy Salon VR na Śląsku to okazja by poczuć moc nowego rodzaju rozrywki zupełnie bez kabli.

CZYM JEST WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ?

Jest to wygenerowane komputerowo otoczenie, w którym możemy się całkowicie zanurzyć. Aby tego dokonać potrzebujemy specjalnych gogli VR, które wyświetlają obraz w 3D i 360 stopniach, dodatkowo zestawy są wyposażone w słuchawki, dzięki którym jeszcze bardziej poddajemy się wrażeniu znajdowania się w nowej rzeczywistości. Doznania potęgują kontrolery, które przenoszą wykonywane przez nas ruchy do komputerowego świata. Zatem mając gogle na oczach, odizolowani od obrazów i dźwięków z otoczenia, możemy całkowicie przenieść się do wygenerowanej komputerowo rzeczywistości.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 10 roku życia. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://gamerooms.pl/ lub telefonicznie 503 060 366. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gamerooms Pl

Zlokalizowany w Katowicach salon VR jako jeden z pierwszych na Śląsku wykorzystuje bezprzewodową technologię, dzięki której można poczuć moc rozgrywki bez kabli. VR to nowoczesny rodzaj zabawy na miarę XXI wieku. Technologia 3D pozwala poruszać się po wygenerowanym świecie bez żadnych ograniczeń ruchowych, a możliwość manewrowania w 360 stopniach pozwala przełamywać bariery, które dotąd nie pozwalały graczom ujrzeć wszystkich szczegółów. Wszystko to sprawia, że uczestnik gry może stać się członkiem ekspedycji na Mount Everest, przejechać się kolejką górską lub stoczyć pojedynek z lordem Sithów Darthem Vaderem w jego fortecy na stopionej planecie Mustafar.

Więcej informacji na Facebooku.