Brak nowych powiadomień

Microblading, metoda piórkowa i więcej: makijaż permanentny brwi od 179,99 zł w salonie Red Nails

Oferta niedługo się kończy!
Do -68%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Makijaż permanentny brwi pozwoli cieszyć się pełnymi, wyrazistymi brwiami: różne metody (microblading, metoda ombre, kompaktowa i więcej)

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
grudzień 9, 2018
Makijaż permanentny brwi wykonany idealnie :) Pani Marta bardzo rozmowa i potrafi wesprzeć osobę. Na koniec podaje niezbędne informacje, które pomagają w dbanie makijażu :) Dziękuję bardzo :)
replied
View Comment +
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Makijaż permanentny brwi:

  • 179,99 zł zamiast 500 zł za zabieg metodą: cienia, kompaktową,
  • 199,99 zł zamiast 500 zł za zabieg metodą: włoskową, microblading. taffy,
  • 249,99 zł zamiast 800 zł za zabieg metodą ombre.

Profesjonaliści w Red Nails wykonują makijaż permanentny brwi różnymi metodami. Nowym typem jest makijaż ombre, często wykonywany przez celebrytów. W ofercie dostepne:

  • Metody taffy, microblading, piórkowa/włoskowa: zabiegi wykonywane manualnie (bez użycia maszyny). Polegają na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi, różnią się miedzy sobą sposobem ułożenia włosa pigmentowanego w skórze, ich rozstawem oraz głębokością.
  • Metoda kompaktowa: zabieg wykonywany manualnie za pomocą urządzenia do pigmentacji. Polega na wprowadzeniu barwnika precyzyjną igłą w skórę w sposób omówiony z klientem przed zabiegiem (może to być bardzo intensywne zacienienie, zabarwienie bądź efekt przypominający blednącą hennę).
  • Metoda cienia: pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew (plamę), polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów albo też chcą całkowicie zmienić kształt brwi.
  • Metoda ombre: z manualnym wykorzystaniem aparatu i użyciem 3 barwników; może imitować makijaż gwiazd z okładek czasopism.

Dodatkowe informacje:

  • korekta: nie jest ujęta w cenie zabiegu
  • znieczulenie: nie jest ujęte w cenie zabiegu

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Przeciwwskazania medyczne: czynna choroba nowotworowa, ciąża, choroby skóry, suche oko, cukrzyca. Godziny otwarcia: 7-20 (7 dni w tygodniu). Znieczulenie: za dopłatą 50 zł (w salonie). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 691 355 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Red Nails

Red Nails to salon kosmetyczny stworzony z myślą o zapracowanych kobietach, którym na co dzień brakuje czasu na pielęgnację urody. Specjalnością Red Nails jest makijaż permanentny, ale można tu także skorzystać z zabiegów takich, jak: stylizacja paznokci, przedłużanie rzęs czy zagęszczanie włosów. Salon wykonuje usługi przez 7 dni w tygodniu (również po godzinie 20), wystarczy zadzwonić i ustalić termin. Pracujący tu specjaliści korzystają wyłącznie z markowych preparatów firm: Pure Bau, Swiss Colors i Custom Color System. Warto wspomnieć, że Red Nails prowadzi również indywidualne szkolenia.

Red Nails

Zabieg kosmetyczny, Makijaż permanentny, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.