QmamySmaki

Catering: dieta Standard na 3-20 dni z QmamySmaki (do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta Standard to sposób na zredukowanie lub utrzymanie upragnionej masy ciała poprzez kontrolę ilości dostarczanych do organizmu kalorii

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Standard
  • kaloryczność: 1200-2500 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: Kielce, Bilcza, Brzeziny, Domaszowice, Masłów Pierwszy, Miedziana Góra, Morawica, Nowiny, Wola Kopcowa, Zgórsko
  • dni dostawy: codziennie

Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 000 503.. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dane potrzebne do realizacji zamówienia (dane kontaktowe, adres dostarczenia cateringu). . Dostawa do miejscowości: Kielce, Bilcza, Brzeziny, Domaszowice, Masłów Pierwszy, Miedziana Góra, Morawica, Nowiny, Wola Kopcowa, Zgórsko. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

QmamySmaki

Szukając sposobu na pełnowartościowe posiłki bez konieczności spędzania nadmiernej ilości czasu na ich komponowanie warto skorzystać z usług firm cateringowych. QmamySmaki działa na rynku gastronomicznym od kilkunastu lat oferując aktualnie kilka rodzajów diet dostosowanych do różnych potrzeb, których atutem jest świeżość oraz dobry smak. Klienci mają do wyboru m.in. dietę standardową, wegetariańską, sportową z dostawą pod wskazany adres przez 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji na Facebooku.