Brak nowych powiadomień

Przystanek Piękna

Endermologia LPG®: 5 zabiegów za 299 zł i więcej opcji w Przystanku Piękna

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesny zabieg, który pomaga w zmniejszeniu tkanki tłuszczowej oraz cellulitu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 35 minut
  • godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 10-20, sobota 09-14

Endermologia LPG® to nowoczesna metoda masażu, opierająca się na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe. Jego zastosowanie pozwala na uwolnienie tłuszczu z tkanek.

Efekty, jakie może przynieść endermologia zastosowana w odpowiedniej ilości serii, to odchudzanie, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki i poprawa konturu twarzy. Endermologia to prawdziwe zbawienie w walce o idealnie gładką skórę i sylwetkę, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów.

Zabieg endermologii na terenie Krakowa? Kompleksowe wyszczuplanie całego ciała? Modelowanie i wyszczuplenie sylwetki? Przystanek Piękna jest miejscem, w którym można zadbać o swoje ciało. Specjalny kostium, zakładany do zabiegu endermologii, zwiększa efektywność stosowanego w trakcie zabiegu urządzenia. Prezentowana na stroine Groupon.pl oferta Przystanku Piękna obejmuje 5,10,15 a nawet 20 zabiegów endermologii. Daje to szansę na poprawę jędrności skóry, a co za tym idzie zmniejszenie widoczności cellulitu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 10-20, sobota 09-14. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 720 735 895
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przystanek Piękna

W położonym w Krakowie salonie, skorzystać można z bogatej palety zabiegów upiększających i pielęgnujących. Doświadczone kosmetyczki pomogą w doborze odpowiedniej terapii, tak by osiągnąć jak najlepsze, a zarazem długotrwałe efekty. Klientki wybierać mogą pośród takich zabiegów jak m.in. elektrostymulacja, masaż podciśnieniowy, mezoterapia mikroigłowa, manicure, pedicure.

Przystanek Piękna

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.