Brak nowych powiadomień

Smolki 10/2, Kraków

Endermologia LPG®: 5 zabiegów za 299 zł i więcej opcji w Przystanku Piękna

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesny zabieg, który pomaga w zmniejszeniu tkanki tłuszczowej oraz cellulitu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 35 minut
  • godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 10-20, sobota 09-14

Endermologia LPG® to nowoczesna metoda masażu, opierająca się na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe. Jego zastosowanie pozwala na uwolnienie tłuszczu z tkanek.

Efekty, jakie może przynieść endermologia zastosowana w odpowiedniej ilości serii, to odchudzanie, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki i poprawa konturu twarzy. Endermologia to prawdziwe zbawienie w walce o idealnie gładką skórę i sylwetkę, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów.

Zabieg endermologii na terenie Krakowa? Kompleksowe wyszczuplanie całego ciała? Modelowanie i wyszczuplenie sylwetki? Przystanek Piękna jest miejscem, w którym można zadbać o swoje ciało. Specjalny kostium, zakładany do zabiegu endermologii, zwiększa efektywność stosowanego w trakcie zabiegu urządzenia. Prezentowana na stroine Groupon.pl oferta Przystanku Piękna obejmuje 5,10,15 a nawet 20 zabiegów endermologii. Daje to szansę na poprawę jędrności skóry, a co za tym idzie zmniejszenie widoczności cellulitu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 10-20, sobota 09-14. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 720 735 895
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przystanek Piękna

W położonym w Krakowie salonie, skorzystać można z bogatej palety zabiegów upiększających i pielęgnujących. Doświadczone kosmetyczki pomogą w doborze odpowiedniej terapii, tak by osiągnąć jak najlepsze, a zarazem długotrwałe efekty. Klientki wybierać mogą pośród takich zabiegów jak m.in. elektrostymulacja, masaż podciśnieniowy, mezoterapia mikroigłowa, manicure, pedicure.

Przystanek Piękna

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie