Najlepsze z Groupon

Przychodnia Specjalistyczna Ewa Konopelko-Śliżewska

2 lokalizacji

Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi o działaniu przywracającym naturalną biel zębów, redukującym kamień nazębny i osad oraz wzmacniającym szkliwo

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 99,99 zł za skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzację i plan leczenia
  • 139,99 zł za skaling, polerowanie lub piaskowanie, fluoryzację, plan leczenia i bon wart 100 zł do wykorzystania przy kolejnej wizycie

Pierwszym etapem wizyty jest skaling – zabieg usuwania kamienia przy pomocy ultradźwięków. Piaskowanie, czyli strumień płynącego pod ciśnieniem specjalnego stomatologicznego piasku, likwiduje nagromadzony osad i przebarwienia. Specjalista może też wypolerować zęby, aby oczyścić powierzchnie z nalotów i przebarwień oraz nadać im zdrowy połysk. Na koniec estetycznej kuracji zęby zostają pokryte fluorem, dzięki któremu szkliwo staje się mocniejsze i mniej podatne na próchnicę.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Usługi obejmujące groupon nie są realizowane w trakcie epidemii z uwagi na obowiązujące obostrzenia.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości bonu w opcji 2. konieczna dopłata.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 128 840 z podaniem kodu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Przychodnia Specjalistyczna Ewa Konopelko-Śliżewska

Przychodnia zrzesza wiele poradni i dzięki temu jest punktem świadczącym kompleksową pomoc medyczną. Na miejscu można bowiem skorzystać z pomocy neurologicznej dla dzieci i dorosłych, pracowni EEG Bio feedback, poradni pediatrycznej oraz stomatologicznej. W tej ostatniej warto zwrócić uwagę na zabiegi przeciwpróchnicze oraz wypełnienia ubytków materiałem GC Gradia Direct.