LINEA Beauty Concept

ul. Grzybowska 85A/lok U 10, Warszawa

Do 35% zniżki na: Zabieg EMS w LINEA Beauty Concept

Wybierz opcję

Wyróżniki

Salon mieści się w centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 85A Pracujemy na jednych z najlepszych maszyn i produktów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki - 1 zabieg EMS na 1 partię ciała (brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona) 45min

Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki - 2 zabiegi EMS na 2 partie ciała (brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona) 60min

Marzysz o twardych pośladkach i jędrnym brzuchu, ale nie przepadasz za intensywnym wysiłkiem fizycznym? Chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej, choć lubisz spędzać czas inaczej niż wykonując wyczerpujące ćwiczenia siłowe? EMS HI-EMT Muscle jest właśnie dla ciebie. Czerpie on z fizjoterapii i polega na elektromagnetycznej stymulacji mięśni. Ten nowoczesny zabieg modelowania sylwetki przypomina w odczuciach solidny trening. Zaawansowane urządzenie pobudza mięśnie pośladków, brzucha, ud lub ramion, powodując ich ruch. Podczas jednego zabiegu dochodzi do nawet 20 tysięcy skurczów. Powoduje to intensywny wzrost mięśni, przy jednoczesnej redukcji komórek tłuszczowych. Zaledwie kilka zabiegów dzieli cię od diametralnej zmiany wyglądu sylwetki, z korzyścią dla ciebie. Technologia EMS HI-EMT Muscle Urządzenie HI-EMT Muscle ma 2 aplikatory o dużej intensywności 7 Tesli. Wytworzone w nich pole elektromagnetyczne przenika przez skórę oraz tkankę tłuszczową, wywołując maksymalne skurcze mięśni. Zabieg jest intensywny, ale nie wywołuje bólu. W odczuciach przypomina intensywne ćwiczenia fizyczne. Wskazania do zabiegu

● nadmiar tkanki tłuszczowej,

● brzuch po ciąży,

● długotrwały brak ćwiczeń fizycznych,

● siedzący tryb życia,

● potrzeba przyrostu masy mięśniowej,

● rozstęp mięśnia prostego brzucha. EMS HI Muscle: efekty zabiegu

● redukcja tkanki tłuszczowej,

● zwiększenie masy mięśniowej,

● ujędrnienie i napięcie brzucha,

● odbudowa osłabionych mięśni,

● wzmocnienie mięśni talii, ud i ramion,

● zmniejszenie rozstępu mięśnia prostego brzucha,

● lifting i napięcie pośladków

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 504 483 481. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

LINEA Beauty Concept

Zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 85A salon proponuje bardzo efektowne zabiegi, które mogą uczynić ciało zdrowszym i piękniejszym. W salonie do dyspozycji są takie zabiegi jak: Icoone, kriolipoliza, EMS, Lipo Royal, depilacja laserowa Vectus oraz kosmetyczne zabiegi na twarz (Dermaquest, Retix C, mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa, lipoliza iniekcyjna, stymulatory tkankowe). Wszystko to po to, by wzmocnić piękno nieszablonowymi metodami kosmetologii.