zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Pensjonat 4 Pory Roku

Graniczna 4, Duszniki-Zdrój

Do 48% zniżki na: Zabieg na twarz w Pensjonacie 4 Pory Roku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Spersonalizowany zabieg PCA Skin

O tej ofercie

Oxygenating trio PCA Skin

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje naturalny blask.

Sensi Peel PCA Skin

Delikatna formuła peelingu zaprojektowana w celu terapii skór szczególnie wrażliwych. Zabieg Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, zapobiega migracji bakterii ale również stanowi doskonałą terapię skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym.

Kosmetolog dobierze odpowiednią procedurę zabiegową do potrzeb skóry.

Czas trwania zabiegów PCA Skin to ok. 60 min.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 538 332 342. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Pensjonat 4 Pory Roku

Odwiedzający nas klienci mogą z pełnym zaufaniem oddać się w ręce naszych kosmetologów.