Pauli Gabinet Kosmetyczny

Długosza 12, Kraków

Makijaż permanentny brwi: ombre lub pudrowy za 229,99 zł w Pauli Gabinet Kosmetyczny (zamiast 700 zł)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Makijaż permanentny pozwala zaoszczędzić czas na codziennym wykonywaniu makijażu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: ombre lub pudrowa
  • korekta w cenie: nie
  • znieczulenie: tak

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 636 881. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Pauli Gabinet Kosmetyczny

Położony w samym sercu Krakowa gabinet to szansa, by zadbać o swój wygląd i samopoczucie. W salonie Pauli przeprowadzane są liczne zabiegi z zakresu kosmetyki, przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu i preparatów. Oferta gabinetu to m.in. mezoterapia igłowa, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kwasami, manicure, pedicure.