zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem LATO. Dziś koniec.

Top Gum

Krakowska 226 a, Bielsko-Biała

59,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na przerobienie klimatyzacji i więcej opcji w Top Gum w Bielsku-Białej

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie przerobienie klimatyzacji lub serwis, a w nim m.in. odgrzybianie ultradźwiękami, wymiana oleju z barwnikiem UV, wymiana czynnika

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Grzegorz
3 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
czerwiec 3, 2022
Super!!!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 29, 2022
Klimatyzacja po tygodniu już nie działa. Zostałem poinformowany, ze może być gdzieś dziura, ale mimo wszystko nabijamy. Mój mechanik powiedział mi, ze zawsze przed nabijaniem robi się tzw. próżnię, która sprawdza czy jest wyciek czy nie. Zadzwoniłem powiedzieć o tym co zasłyszałem , na co w odpowiedzi usłyszałem, ze poker Grupona tego nie obejmuje. Ponownie skontaktowałem się ze swoim mechanikiem, który powiedział mi, ze takie coś to super standard i ZAWSZE wykonuje się takie coś przed nabijaniem klimy i jeśli ktoś tego nie robi to po prostu nabija klientów w butelkę i wykorzystuje ich niewiedzę. Nie polecam
M
Marek
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 17, 2022
Ta firma (Top Gum w Bielsku-Białej) to szczyt nierzetelnego podejścia do klienta oraz braku wiedzy w zakresie realizowanej usługi (serwis klimatyzacji). "Fachowiec" po odpytaniu mnie odnośnie marki pojazdu, roku produkcji i rodzaju silnika zaprogramował urządzenie serwisujące klimatyzację dla zupełnie innego pojazdu i o innych parametrach (kiedy do mojego układu wchodzi 500g czynnika, maszyna została uruchomiona z programem na uzupełnienie 650g). Zakładam, że taki zabieg grozi uszkodzeniem układu. Natychmiast zwróciłem uwagę, że dane są nieprawidłowe i należy przerwać program! "Fachowiec" odłączył urządzenie, trzasnął klapą i powiedział że "mam sobie jechać gdzie indziej". O co tutaj chodzi???? Stanowczo odradzam ten serwis! To przekracza szczyt niekompetencji i arogancji. Groupon do zwrotu, nie usłyszałem nawet przepraszam, tylko wynocha. To jest poziom usług???
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
T
Tomasz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 25, 2022
Wszystko ok
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Umówione spotkanie telefonicznie, o czasie , bez zbędnej zwłoki , profesjonalnie.
O
Olena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 21, 2022
Спокойно, надёжно ) и очень милая атмосфера. Можно смело пользоваться услугами фирмы. Dziękuję bardzo )
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 14, 2021
Terminowo, szybko, solidnie!
R
Remigiusz
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Jak zawsze SUPER.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czynnik: r1234yf

Kompletny serwis klimatyzacji obejmuje:

  • wymianę starego czynnika,
  • wymianę oleju z barwnikiem UV,
  • osuszenie układu próżnią,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • ozonowanie,
  • odgrzybianie ultradźwiękami.

Dodatkowe informacje:

  • oferta poprzedzona jest sprawdzeniem szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Usługa zostanie wykonana tylko w przypadku sprawnie działającego układu klimatyzacji. Istnieje możliwość naprawy niesprawnego systemu klimatyzacji, usługa jest wtedy płatna dodatkowo. Oferta dotyczy nowego czynnika R1234YF (odpowiedni również dla aut hybrydowych). W opcji nr 1 może pojawić się konieczność dopłaty do usługi: koszt zależy od modelu samochodu, stanu klimatyzacji itp. (wycena na miejscu po obejrzeniu stanu technicznego pojazdu).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 085 927. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Top Gum

Firma od wielu lat specjalizuje się w naprawie opon w samochodach osobowych i ciężarowych, motocyklach oraz specjalistycznych maszynach budowlanych, wykorzystując samodzielnie wypracowane technologie. W swojej ofercie posiada także m.in. wymianę oleju, serwis klimatyzacji, geometrię kół, mycie pojazdów i pranie tapicerki, a dodatkowo zajmuje się sprzedażą ogumienia, akumulatorów i części samochodowych.