ul. Ratajczaka 18, Poznań

19,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na okulary korekcyjne z badaniem wzroku i więcej w salonie Optyk Krawczyk

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogaty wybór okularów korekcyjnych i progresywnych z profesjonalnym badaniem wzroku to sposób na poprawę ostrości widzenia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 25, 2021
Bardzo gorąco polecam. Pan z pasją i zaangażowaniem pomoże dobrać okulary i zbada wzrok.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Groupon zniżkowy na zakup okularów + badanie wzroku

  • 19,99 zł za groupon wart 100 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych (przy zakupach do 300 zł)
  • 29,99 zł za groupon wart 150 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych (przy zakupach powyżej 400 zł)
  • 39,99 zł za groupon wart 200 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych lub progresywnych (przy zakupach powyżej 500 zł)
  • 59,99 zł za groupon wart 300 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych lub progresywnych (przy zakupach powyżej 600 zł)

Groupon można wykorzystać również na zakup okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych.

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: pon.-pt. 11-18, sob. 11-14. Możliwy kontakt tel. 61 853 02 99. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Na miejscu konieczna dopłata. Wysokość dopłat zależy od wybranych okularów.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Optyk Krawczyk

Optyk Krawczyk to profesjonalny salon optyczny z wieloletnim doświadczeniem, z powodzeniem łączy pasję zawodową oraz profesjonalizm usług. Dysponuje bogatą ofertą klasycznych i oryginalnych opraw okularowych. Na miejscu wykonywane są wszelkiego rodzaju okulary korekcyjne, realizowane są również zamówienia nietypowe (np. okulary polaryzacyjne i fotochromowe, pryzmatyczne, progresywne, dla kierowców lub sportowców). Ofertę dopełniają okulary słoneczne. Salon specjalizuje się także w profesjonalnych badaniach wzroku z wykorzystaniem wysokiej jakości urządzeń optycznych i optometrystycznych.