Natural Space Herbal & Manual Therapy

86 Generała Zygmunta Waltera-Jankego, Katowice

Do 38% zniżki na: Zabieg borowinowy w firmie Natural Space Herbal & Manual Therapy

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Terapeuci oferują różnorodne metody, które pomagają poprawić krążenie krwi, zmniejszyć napięcie mięśni i zapewnić relaks.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Zabieg borowinowy wyszczuplająco - detoksykujący ciała

Zabieg borowinowy wyszczuplająco - detoksykujący ciała z maską borowinową na twarz

Wybierz spośród dostępnych 60- lub 90-minutowych zabiegów masażu, podczas których wykwalifikowani terapeuci dostosowują swoją technikę do potrzeb klienta w celu zmniejszenia napięcia mięśni i zapewnienia relaksacji.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 795 301 390. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający gruponu. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 30. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Natural Space – Herbal & Manual Therapy

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie warto oddać się w ręce specjalistów z Natural Space Herbal & Manual Therapy. Na miejscu, w relaksującym otoczeniu świec i zapachu naturalnych kosmetyków, można poddać się jednemu z dostępnych zabiegów. Wśród nich są m.in. masaże, zabiegi odmładzająco-liftingujące, konsultacje dietetyczne, terapie bólu kręgosłupa i wiele więcej.