Natur Skin Beauty

ul. Puławska 33 m. 7, piętro 1, Warszawa

Masaż dłoni, relaksacyjny pleców lub gorącymi kamieniami w Natur Skin Beauty (do -45%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaże mogą byś sposobem na redukcję napięć mięśniowych, ukojenie zmysłów, zmniejszenie stresu, poprawę jakości snu i ogólnego samopoczucia

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 15 lub 45 min (w zależności od masażu)
 • dostępne masaże:
  • masaż dłoni,
  • relaksacyjny pleców
  • gorącymi kamieniami

Masaż dłoni zabieg ma swoje korzenie w masażu tajskim. Polega bowiem na uciskaniu poszczególnych punktów na dłoniach, przywracając optymalny przepływ energii i wprowadzając w stan odprężenia.

Masaż relaksacyjny zabieg ma na celu odprężenie, usprawnienie krążenia krwi i przyspieszenie przemiany materii, a dodatkowo poprawia jędrność i elastyczność skóry. Podczas tego rodzaju masażu najczęściej stosuje się techniki rozluźniające, dzięki czemu działa on uspokajająco. Ruchy głaskania poprawiają ukrwienie, a ruchy rozcierające pomagają w usuwaniu obrzęków tkanek i redukcji cellulitu.

Wskazania:

 • redukcja napięcia mięśni,
 • działanie przeciwbólowe
 • poprawa samopoczucia
 • głębokie odprężenie i odpoczynek

Masaż gorącymi kamieniami zabieg, którego głównym zadaniem jest przyśpieszenie procesu regeneracji organizmu. Do masaży używa się specjalnych bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które dzięki wieloletniej i naturalnej obróbce falami morskimi mogą być używane do celów terapeutycznych. Zabieg przebiega spokojnie i ma cechy masażu klasycznego.

Wskazania:

 • dla osób, które szukają relaksu dla ciała i umysłu i chcą przyśpieszyć proces regeneracji ciała

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 082 833. Dni i godziny otwarcia: pon.-p. 9-21, sob. 9-20. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Natur Skin Beauty

Zlokalizowany na warszawskim Mokotowie salon to miejsce stworzone po to, by umożliwić klientom relaks i wyciszenie. Odwiedzając Natur Skin Beauty, można zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie dzięki wysokiej jakości usługom oraz doświadczonej kadrze profesjonalistów. W ofercie dostępny jest makijaż permanentny, stylizacja rzęs i brwi, zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, a także redukujące problemy dermatologiczno-kosmetyczne. Klienci mogą również wybierać spośród szerokiej oferty masaży.