zamknij
Wyprzedaż!

MyFit

Catering z dowozem: dieta 1000-1200 kcal na 3 dni za 120 zł i więcej opcji w MyFit

Wybierz opcję

Wyróżniki

Składający się z 5 posiłków zestaw dań dostarczanych pod drzwi klienta to oszczędność czasu, a jednocześnie sposób na zdrowe odżywianie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000-2000 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • darmowa dostawa w dzielnicach: Śródmieście, Wola, Białołęka, Rembertów, Ursynów, Ursus, Bemowo, Żoliborz, Bielany, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Wilanów, Mokotów, Włochy
  • dostawa poza wymienionymi dzielnicami możliwa po indywidualnym ustaleniu możliwości dowozu i kosztów
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia (np. nabiału z diety) są możliwe po indywidualnych ustaleniach
  • dowóz w weekendy: tak, w sobotę na 2 dni

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje diety bezglutenowej. Oferta skierowana do nowych klientów, brak możliwości dostawy pod ten sam adres więcej niż jednokrotnie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: darmowe dostawy obejmują dzielnice: Śródmieście, Wola, Białołęka, Rembertów, Ursynów, Ursus, Bemowo, Żoliborz, Bielany, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Wilanów, Mokotów, Włochy. Należy podać przedział czasowy, w którym ma być zrealizowana dostawa. Dostawy na terenach znajdujących się poza Warszawą realizowane są w pierwszej kolejności, nawet w godz. 4-5. Ceny dowozu zamówienia (poza wymienionymi dzielnicami) ustalane są indywidualnie. W tym celu należy skontaktować się tel. 690 220 998 lub email: biuro@myfit.waw.pl.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 220 998, następnie wyślij e-mail na adres biuro@myfit.waw.pl. z podaniem kodu zabezpieczającego i danymi do zamówienia (imię i nazwisko, telefon, adres dostawy, kaloryczność i rodzaj diety).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MyFit

Firma istnieje w branży gastronomicznej od ponad 20 lat i stale poszerza swoje doświadczenie i grono stałych klientów. MyFit specjalizuje się w cateringu dietetycznym, który może nie tylko pomóc w walce ze zbędnymi kilogramami, ale może stanowić również przyjemność jedzenia dla najbardziej wymagających smakoszy. Przygotowywane przez zespół dietetyków posiłki wyróżniają wyraziste i różnorodne dania przygotowywane z zamiłowaniem i inspirowane smakami z dalekich zakątków świata. Warto dodać, że usługi MyFit doceniło wiele znanych firm, instytucji, szkół.