Catering dietetyczny: dieta Wege+Ryby na 3 dni od 122,40 zł i więcej z My Dish – wiele lokalizacji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta wegetariańska z rybami to sposób, by jeść smacznie i zgodnie z zasadami piramidy żywienia, ale z wyłączeniem mięsa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Piotr
2 Oceny1 reviews
październik 29, 2021
Smaczne , urozmaicone posiłki .
M
Michał
1 Oceny1 reviews
wrzesień 14, 2021
Wszystko sprawnie poszło, jedzenie smaczne, świeże. Bardzo dobry kontakt mailowy ze sprzedającym
G
Guest
2 Oceny1 reviews
wrzesień 7, 2021
Super
M
Magdalena
2 Oceny1 reviews
sierpień 18, 2021
Bardzo smaczne dania, sycące porcje i odpowiednie urozmaicenie
A
agnieszkatop reviewer
6 Oceny5 reviews
sierpień 16, 2021
Super smaczne porcje
L
Lukasztop reviewer
7 Oceny7 reviews
lipiec 9, 2021
Polecam. wszystko na 6
P
Piotr
3 Oceny1 reviews
czerwiec 25, 2021
Smacznie ale monotonnie, za dużo kaszy/ryżu za mało świeżych warzyw i owoców (w sezonie!!!), na 17 dni 3 zepsute dania (zupy krem, zakisłe).
A
Ana
1 Oceny1 reviews
czerwiec 22, 2021
Korzystam z ich usług 4 miesiace i nie wymienie za nic innego :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Wege + Ryby
  • kaloryczność: 1500-2500 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • strefa dostaw dostępna jest tutaj
  • koszt transportu: 3 zł/dzień
  • dostawa: od poniedziałku do soboty (w sobotę rano dostarczana jest dieta na 2 dni)

Dieta wegetariańska z rybą (pescowegetariańska): uważana jest za jedną ze zdrowszych diet. Polega na wyeliminowaniu z jadłospisu mięsa, jest więc jedną z odmian diety wegetariańskiej. Dozwolone jest spożywanie ryb, owoców morza oraz produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak nabiał. Dieta bazuje również na zdrowych produktach zbożowych, owocach i warzywach.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyeliminować z jadłospisu mięso i zdrowiej się odżywiać, poprawić odporność, dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

Warunki

Realizacja: 1. Wejdź na stronę https://www.mydish.pl/ (zakładka "Zamów"). 2. Wybierz miasto, dietę z oferty groupon. 3. Wybierz kaloryczność oraz dni dostaw. 4. Wybierz zamówienie gościnnie. 5. Wprowadź adres dostawy i wpisz kod zabezpieczający w polu na notatki do adresu. 6. Zaakceptuj regulamin i zgodę RODO. 7. Gdy pojawi się informacja o płatności – kliknij "przelew tradycyjny", ale jej nie finalizuj. 8. W ciągu 24 godz. zamówienie zostanie aktywowane. Strefa dostaw dostępna jest na stronie: https://gr.pn/2YZUVQZ. Koszt transportu na terenie całej Polski wynosi 3 zł/dzień. Zmiany w grafiku dostaw przyjmowane są z 2-dniowym wyprzedzeniem do godz. 16 (np. w poniedziałek do godz. 16:00 zgłaszać można zmianę dotyczącą środy; we wtorek – zmianę dotyczącą czwartku). Wyjątek stanowią dostawy wtorkowe, w przypadku których można zgłaszać zmiany do piątku do godz. 15. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

My Dish

Chcąc zadbać o zdrowe lub chcąc zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe warto zapewnić sobie pełnowartościowe posiłki. W tym celu można posłużyć się pomocą ekspertów w dziedzinie dietetyki i zbilansowanego żywienia. Usługę taką świadczy firma cateringowa My Dish, która oferuje różnorodne i świeże menu z dostawą do domu klienta. W ofercie jest dieta Standard, Wege+Ryby, Sport Pro oraz Sirt.