top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

45 lokalizacji

Bilety na dowolny film 2D/3D w kinach sieci Multikino w całej Polsce

100 000+ kupionych
od
14,9 zł
Ponad 1 sprzedanych dzisiaj, ta oferta szybko się sprzedaje. Kup teraz, jeśli chcesz z niej skorzystać!

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych przez 7 dni w tygodniu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Oferta

Bilety na dowolny film 2D/3D w kinach sieci Multikino i w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Grupy kin:

ceny


Oferta ważna:

 • na miejsca Super Promo, Promo, Standardowe, dowolne (w tym VIP i SuperVIP)

 • przez cały tydzień

 • w wybranej grupie kin

 • na filmy 2D/3D oraz wybrane projekty specjalne

 • do 31.07.2023

 • Na seans 3D obowiązuje dopłata do okularów, według cennika na dany film (możliwość używania własnych okularów 3D).


Strefy:

Multikino posiada ujednolicony cennik, w ramach którego cena za bilet na seans 2D/3D z bieżącego repertuaru uzależniona jest od umiejscowienia fotela na sali kinowej. Sale kinowe w kinach zostały podzielone na strefy „SuperPROMO”, „Promo”, „Standard” i „VIP” lub „SuperVIP”. Bilety w najkorzystniejszej cenie można kupić na miejsca oznaczone jako „SuperPROMO” i „Promo”.

 • Strefa SuperPromo to wybrane rzędy w sali kinowej, na które można kupić bilety w najkorzystniejszej cenie (wszystkie kina)

 • Strefa Promo obejmuje wybrane rzędy w sali kinowej, na które można kupić bilety w niższej cenie (kina z wyłączeniem: Zabrze, Biała Podlaska, Mielec)

 • Strefa Standard to wybrane rzędy w sali kinowej, które mają stałą, standardową cenę obowiązującą w wybranym Multikinie (kina z wyłączeniem: Zabrze, Biała Podlaska, Mielec)

 • Strefa VIP to wybrane rzędy w sali kinowej, które mają nowoczesne, skórzane fotele, znajdujące się w najlepszym miejscu na sali kinowej, pod względem odbioru obrazu i dźwięku (kina z wyłączeniem miast: Kielce, Łódź, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Reduta, Biała Podlaska, Kalisz, Kłodzko, Leszno, Świdnica, Świnoujście)

 • Strefa SuperVIP (dostępna w wybranych kinach sieci Multikino) obejmuje wybrane rzędy w sali kinowej, które mają nowoczesne, skórzane i rozkładane fotele (tylko Łódź i Pruszków).

ceny

Podział sal na strefy jest zróżnicowany w zależności od wybranego kina. Szczegóły znajdują się na stronie www.multikino.pl.


baner

Fotele VIP w Multikinie:

 • wygodne i luksusowe,
 • skórzana tapicerka,
 • szersze podłokietniki z elementami drewna,
 • umiejscowienie na sali zapewniające wyjątkowy komfort odbioru filmu,
 • dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem Kielc.

fotele

Fotele SUPERVIP w Multikinie:

 • elektroniczne sterowanie,
 • możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
 • szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
 • dostępne w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny (wszystkie fotele) oraz Łodzi i Pruszkowie (wybrane miejsca).

Polecane filmy:


plakaty

„Super Mario Bros. Film”

Film oparty na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych. Animacja została wyprodukowana przez Chrisa Meledandri z Illumination („Minionki”) oraz Shigeru Miyamoto z Nintendo.

„Book club – następny rozdział”

Sequel komedii „Pozycja obowiązkowa” z 2018 roku. Cztery przyjaciółki udają się do Włoch, gdzie przeżyją niezapomnianą przygodę.

„Strażnicy Galaktyki vol. 3”

Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Peter Quill wyrusza na niebezpieczną misję, aby uratować życie Rocketa.

„Szybcy i wściekli 10”

Kolejna część popularnej od wielu lat serii. Wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto i jego rodzina pokonali każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

plakaty

„Piękna katastrofa”

Abby to świeżo upieczona studentka, która skupia się wyłącznie na nauce. Travis z kolei spędza noce, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu koleżanek z kampusu. Niedostępna dziewczyna przyciąga uwagę Travisa, który proponuje jej nietypowy zakład.

„Trzej muszkieterowie: d’Artagnan”

D’Artagnan marzy o tym, by zostać muszkieterem. W realizacji tego pragnienia próbują mu pomóc jego nowi przyjaciele: Atos, Portos i Aramis. U ich boku D’Artagnan będzie walczyć o wolność i dalsze losy Francji.

„Dungeons & dragons: Złodziejski honor”

Uroczy złodziejaszek i grupa poszukiwaczy przygód podejmują się zuchwałej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. W rolach głównych m.in. Chris Pine, Michelle Rodriguez i Regé-Jean Page.

„Renfield”

Renfield to wierny sługa hrabiego Draculi, który spełnia bezrefleksyjnie wszystkie życzenia swojego pana. Kiedy po wielu latach niewoli odnajduje miłość, postanawia zmienić swoje życie.

plakaty

„Egzorcysta papieża”

Horror na podstawie książki „Wyznania egzorcysty” – prawdziwe wspomnienia włoskiego księdza Gabriela Amortha, który przeprowadzał egzorcyzmy dla Watykanu.

„AIR”

Film Bena Afflecka z Mattem Damonem w roli głównej. Historia przełomowej współpracy Michaela Jordana z nowo powstającym działem koszykarskim koncernu Nike.

„Martwe zło: Przebudzenie”

Spotkanie sióstr zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. Kobiety są zmuszone podjąć brutalną walkę o przetrwanie.

„Skołowani”

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Kiedy przez pomyłkę Anna bierze go za osobę niepełnosprawną, mężczyzna brnie w kłamstwo, licząc na łatwy podryw. Anna przedstawia go jednak swojej starszej siostrze, która porusza się na wózku. Niespodziewanie rodzi się między nimi uczucie. Czy miłość oparta na kłamstwie ma szansę?


Aktualny repertuar Multikina dostępny tutaj


Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji:
Multikino: W celu realizacji on-line wejdź na multikino.pl, wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij Kupuję bilety i podaj kod grouponu w polu Kod voucher. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D/3D w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu).
Ograniczenia: groupon nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów. Oferta nie obejmuje sal xtreme. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Oferta ważna w zależności od opcji:
- bilety na miejsca Super Promo (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca Promo (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca Standard (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca VIP i SuperVIP (dowolne miejsca) – dotyczy wszystkich kategorii: Super Promo, Promo, Standard, VIP, SuperVIP w jednej cenie – według dostępności
Grupy kin:
Grupa A:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Kalisz, Kielce, Kłodzko,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Tarnów, Tychy City Point, Włocławek, Wrocław Pasaż
Grupa B:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Leszno, Świdnica, Świnoujście,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Głogów, Łódź, Rumia, Słupsk, Zgorzelec
Grupa C:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Biała Podlaska
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Mielec, Zabrze
Grupa D:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Warszawa Reduta,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy
- kina posiadające fotele tradycyjne z fotelami VIP i SuperVIP w wybranych rzędach: Pruszków
- kina posiadające tylko fotele SuperVIP: Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Tychy Gemini (obowiązują bilety Super Promo, Promo i Standard w wybranych rzędach wg dostępności)
Grupa E:
- kina posiadające tylko fotele SuperVIP: Warszawa Młociny (obowiązują bilety Super Promo, Promo i Standard w wybranych rzędach według dostępności)
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 31.07.2023.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Multikino

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działa 45 kin w 37 miastach Polski z łączną liczbą 323 ekranów. Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).