Mulier Aesthetic

Graniczna 4, Duszniki Zdrój

Do 55% zniżki na: Aromatyczne rytuały w firmie Mulier Aesthetic

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:19:09:15

Wyróżniki

Zabieg indywidualnie dostosowany do klienta.

O tej ofercie

Pielęgnacyjny rytuał Spring Bianco

Rytuał Strawberry Sorbet rozpieszcza zmysły zapachem słodkiej truskawki i niebanalnie nawilżającym działaniem. Dodatkowo uelastycznia i wygładza, wspomaga w walce ze starzeniem skóry. 

Nawilżający rytuał Strawberry Sorbet

Spring Bianco to troskliwa pielęgnacja skóry i zmysłów. Uwodzicielski i świeży zapach połączony ze swoimi ujędrniającymi właściwościami. 

Rozświetlający rytuał Rich Gold

Rich Gold stworzony został z myślą o troskliwej pielęgnacji skóry kobiet. Wykorzystywane podczas rytuału luksusowe produkty o zmysłowym orientalnym zapachu perfum, które pozostają na skórze przez cały dzień.

Masażyści dostosowują masaż do potrzeb klienta. 

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 538 332 342. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Mulier Aesthetic

Mulier Aesthetic to kompleksowe miejsce oferujące zabiegi w zakresie zaawansowanej kosmetologii pielęgnacyjnej oraz kosmetologii estetycznej, a także fizjoterapii.  Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy w odpowiedni sposób zadbają o Twoje zdrowie i piękno skóry, a naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszego komfortu.  Wszystkie oferowane przez Nas zabiegi wykonywane są na nowoczesnych urządzeniach, a wykorzystywane preparaty znanych firm posiadają odpowiednie certyfikaty. Mając na uwadze Państwa dobro każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, tak aby w jak najlepszy sposób dobrać odpowiednią i spersonalizowaną terapię.  Dzięki ciągłemu podnoszeniu Naszych kwalifikacji, szkoleniu się i angażowaniu w kolejne projekty chcemy zapewnić Państwu jak najlepsze efekty zabiegowe.