Mulier Aesthetic

Graniczna 4, Duszniki Zdrój

Do 64% zniżki na: Zabiegi kosmetyczne w spa/salonie (usługi) w firmie Mulier Aesthetic

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 03:15:34

Wyróżniki

Profesjonalna opieka kosmetologiczna oraz dbanie o dobro pacjenta w każdym calu.

O tej ofercie

Zabieg detoksykująco - nawilżający

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstałymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. 

3 Kroki zabiegu: 

1- Aktywacja - ma na celu pobudzenie mikrokrążenia w skórze,

2 - Detoksykacja - ma na celu odwrócenie skutków działania wolnych rodników

3- Dotlenienie - aktywna piana powstająca w trakcie aplikacji zwiększa penetrację tlenu w skórze.

Zabieg intensywnie rewitalizujący

Zabieg pielęgnacyjny o natychmiastowym działaniu rewitalizującym, liftingującym, przywracającym blask skórze skłonnej do przebarwień. Dzięki terapeutycznym właściwościom maski Revitalize, która zawiera czysty wyciąg z papai, podczas zabiegu zostaje usunięty nadmiar zrogowaciałego naskórka, dzięki czemu skóra staję się gładka i miekka w dotyku. 

Zabieg dedykowany jest dla każdego typu skóry i może być wykonywany również u kobiet w ciąży oraz w trakcie laktacji.

Zabieg nawilżający z ultradźwiękami

Ciepło wytworzone przez ultradźwięki podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. 

Korzyści z zabiegu ultradźwiękami:

  • nawilżające, ujędrniające, rewitalizujące, napinające skórę
  • zmniejszające szorstkość i podrażnienia skóry
  • wzmacniające wewnętrzną warstwę skóry
  • transport składników odżywczych oraz usuwanie toksycznych substancji
  • zwalczanie wolnych rodników, opóźnienie procesów starzenia skóry

Zabieg oczyszczania wodorowego z dodatkową pielęgnacją

Oczyszczanie wodorowe nie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne.

Zalecany jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, w związku z tym zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą naczyniową czy wrażliwą.

Przed wykonaniem zabiegu kosmetolog poprosi o wypełnienie ankiety dotyczącej zdrowia oraz przeprowadzi konsultację kosmetologiczną w celu prawidłowego zakwalifikowania do zabiegu.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 538 332 342. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mulier Aesthetic

Mulier Aesthetic to kompleksowe miejsce oferujące zabiegi w zakresie zaawansowanej kosmetologii pielęgnacyjnej oraz kosmetologii estetycznej, a także fizjoterapii.  Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy w odpowiedni sposób zadbają o Twoje zdrowie i piękno skóry, a naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszego komfortu.  Wszystkie oferowane przez Nas zabiegi wykonywane są na nowoczesnych urządzeniach, a wykorzystywane preparaty znanych firm posiadają odpowiednie certyfikaty. Mając na uwadze Państwa dobro każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, tak aby w jak najlepszy sposób dobrać odpowiednią i spersonalizowaną terapię.  Dzięki ciągłemu podnoszeniu Naszych kwalifikacji, szkoleniu się i angażowaniu w kolejne projekty chcemy zapewnić Państwu jak najlepsze efekty zabiegowe.