Minuta Osiem

Catering dietetyczny: Lunch z wybraną dietą z dostawą na 5 dni z Minuta Osiem (do -25%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zbilansowane, pełnowartościowe i gotowe do podgrzania lunche z dostawą to sposób, by zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety do wyboru: Standard, Wege, Wege Fish, Sport, Dairy&Gluten Free, Balance, Kid’s Box, Senior Box
  • kaloryczność: 350, 550 lub 750 kcal
  • czas trwania: 5 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 1 lunch
  • wyłączenia: brak
  • dostawa w cenie na terenie następujących miast: Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Lublin, Mikołów, Mysłowice, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Reda, Ruda Śląska, Rumia, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Świętochłowice, Szczecin, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra
  • dni dostawy: poniedziałek (zestaw na poniedziałek i wtorek) i środa (zestaw na środę, czwartek i piątek)
  • przykładowe menu dostępne tutaj

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 607 426 642, biuro@minutaosiem.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. tygodniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Obowiązuje zasada ''1 klient = 1 adres''. Dostawy odbywają się w poniedziałek (zestaw na poniedziałek i wtorek) i środę (zestaw na środę, czwartek i piątek), w zależności od wybranego miasta, w godz. od 1:30 do 10:00. W razie dodatkowych pytań możliwy kontakt: tel. 607 426 642 lub mailowy: biuro@minutaosiem.pl. Rozpoczęcie zamówienia możliwe jest zawsze od najbliższego poniedziałku, następującego po zgłoszeniu. Realizacja grouponu wiąże się z akceptacją regulaminu oraz zapoznaniem się z Polityką Prywatności i Pouczeniem o odstąpieniu od umowy cateringu Minuta Osiem. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Minuta Osiem

Chcąc zadbać o swoje zdrowie bez tracenia cennego czasu na przygotowywanie wartościowych posiłków, warto skorzystać z usług firmy cateringowej. Minuta Osiem stara się dbać o zbilansowany sposób odżywiania i czas swoich klientów, dlatego oferuje zdrowe jedzenie w szybkiej formie. Do wyboru klientów są abonamenty lunchowe z różnymi rodzajami diet z dostawą na nawet 40 dni.