zamknij
Multikino

Megafoxy Catering Dietetyczny

Piotrkowska 10, Łódź

3 dni diety Standard lub Wege od 109,99 zł i więcej opcji z Megafoxy Catering Dietetyczny

od
135 zł
109,99 zł
18% zniżki

Wyróżniki

Odpowiednio zbilansowane diety, które mogą przyczynić się do poprawy samopoczucia i zmniejszenia dotychczasowej wagi ciała

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: standard lub wege
  • kaloryczność: 1000, 12000, 1500, 1800, 2000, lub 2500 kcal
  • czas trwania: od 3 do 14 dni
  • liczba posiłków/soków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: darmowa w obrębie zielonej strefy, zgodnie z mapką na stronie
  • dni dostawy: codziennie, w godzinach od 22 do 6 rano,

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail megafoxycatering@gmail.com. Podczas rezerwacji należy podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz kaloryczność i rodzaj diety oraz dołączyć groupon w formacie pdf lub podając kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Megafoxy Catering Dietetyczny

Działająca na terenie Łodzi i okolic firma cateringowa Megafoxy, oferuje swoim klientom urozmaicone i odpowiednio zbilansowane diety, dostarczane pod wskazany przez klienta adres. Wybierać można pośród diety standardowej, wegetariańskiej, czy wegetariańskiej w wersji z rybami. Dodatkowo, należy określić kaloryczność wszystkich posiłków, która może wynosić od 1000 do nawet 2500 kcal.