MedUse

Franciszka Marii Lanciego 19 lok. 136, Warszawa

Odmładzająca radiofrekwencja mikroigłowa od 399,99 zł w MedUse

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg określany jest jako nieoperacyjny lifting; ma na celu poprawę jędrności skóry, podniesienie owalu twarzy, redukcję zmarszczek

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog
  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min
  • zabieg aparaturowy wykorzystujący działanie fal radiowych
  • zabiegi powinno wykonywać się w serii (3 zabiegi), odstęp między zabiegami to 1 miesiąc, a najlepsze efekty uzyskuje się 3 miesiące po ostatnim zabiegu

Medfrax to zabieg, który wykorzystuje działanie fali radiowych. Fala radiowa poprzez drobne igiełki w kartridżu powoduje podgrzanie skóry do temperatury ok. 40 stopni. W skórze właściwej zachodzi reakcja termiczna, która wpływa na obkurczenie włókien kolagenowych i elastycznych. Następuje także stymulacja produkcji nowych włókien. Oczekiwanym efektem jest przywrócenie skórze jędrności oraz wygładzenie drobnych zmarszczek.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 437 538. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W weekendy ograniczona ilość miejsc. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MedUse

Na miejscu pracuje grono wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu trychologii, kosmetologii, podologii i więcej. W warszawskim MedUse skorzystać można z takich zabiegów, jak m.in. radiofrekwencja RF, zamykanie naczynek czy zabieg podologiczny na pękające pięty. Warto dodać, iż salon korzysta z wysokiej jakości preparatów oraz aparatury medycznej i zabiegowej.