Franciszka Marii Lanciego 19 lok. 136, Warszawa

Zabieg trychologiczny z mezoterapią, konsultacją trychologiczną i więcej za 249,99 zł

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg mający na celu oczyszczenie skóry głowy oraz dogłębne odżywienie i regeneracj włosów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Kamil
2 Oceny2 reviews
wrzesień 2, 2021
Profesjonalnie
A
Annatop reviewer helpful reviewer
11 Oceny11 reviews
sierpień 27, 2021
Wybrałam badanie trychologiczne skóry głowy w salonie Meduse kierowana dobrymi opiniami i absolutnie się nie zawiodłam. Wręcz przeciwnie. Przemiła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta przerosło moje najśmielsze oczekiwania, a wiadomo, że z ofertami z Groupona różnie bywa. Pani trycholog bardzo dokładnie przeprowadziła wywiad, cierpliwie odpowiedziała na wszelkie pytania, dogłębnie zbadała stan skóry głowy doradziła najbardziej odpowiedni zabieg. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie POLECAM! Na pewno będę wracać.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
lipiec 1, 2021
Pełen profesjonalizm w milej atmosferze, empatyczny personel, czystym estetyczny gabinet. Bardzo dobre efekty zabiegu. Polecam.
S
Sylwiahelpful reviewer
4 Oceny4 reviews
czerwiec 24, 2021
Jestem bardzo zadowolona. Miła profesjonalna obsługa. Panie mi wszystko wyjaśniły, zabieg przebiegł bezboleśnie (osocze), jestem zadowolona z efektów. Zapewne jeszcze do Pań wrócę :) Polecam wszystkim
T
Tomasztop reviewer
22 Oceny7 reviews
czerwiec 3, 2021
Obsługa na wysokim poziomie.
A
Aaron
1 Oceny1 reviews
czerwiec 2, 2021
Extremely professional, communicative, and went the extra mile to ensure I had what I needed.
B
Beatatop reviewer
16 Oceny12 reviews
kwiecień 9, 2021
REWELACJA!
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 17, 2021
Bardzo polecam, profesjonalnie, miło, wszystko jasno wytłumaczone.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: ok. 60 minut

Zabieg trychologiczny obejmuje:

  • konsultacja trychologiczna

  • darsonwalizacja,
  • speelingowanie skóry głowy,
  • umycie i dokładne wysuszenie głowy,
  • mezoterapia skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Konsultacja trychologiczna - obejmuje wywiad, analizę badań krwi, szczegółowe badanie skóry głowy wyspecjalizowanym trychoskopem oraz zalecenia odnośnie zabiegów i pielęgnacji domowej.

Zabieg trychologiczny - obejmuje darsonwalizację, speelingowanie skóry głowy, umycie i dokładne wysuszenie włosów, mezoterapia skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Zabiegi oczyszczające skórę głowy, odblokowujące ujścia mieszków włosowych, mające na celu odpowiednie przygotowanie skóry głowy do penetracji składników aktywnych, pobudzenie ukrwienia oraz nawilżenie i odbudowę struktury włosa.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 437 538 . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. W weekendy ograniczona ilość miejsc. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MedUse

Na miejscu pracuje grono wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu trychologii, kosmetologii, podologii i więcej. W warszawskim MedUse skorzystać można z takich zabiegów, jak m.in. radiofrekwencja RF, zamykanie naczynek czy zabieg podologiczny na pękające pięty. Warto dodać, iż salon korzysta z wysokiej jakości preparatów oraz aparatury medycznej i zabiegowej.