Meduse

Franciszka Marii Lanciego 19 lok. 136, Warszawa

Zabieg trychologiczny z mezoterapią, konsultacją trychologiczną i więcej za 249,99 zł

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg mający na celu oczyszczenie skóry głowy oraz dogłębne odżywienie i regeneracj włosów

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: ok. 60 minut

Zabieg trychologiczny obejmuje:

  • konsultacja trychologiczna

  • darsonwalizacja,
  • speelingowanie skóry głowy,
  • umycie i dokładne wysuszenie głowy,
  • mezoterapia skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Konsultacja trychologiczna - obejmuje wywiad, analizę badań krwi, szczegółowe badanie skóry głowy wyspecjalizowanym trychoskopem oraz zalecenia odnośnie zabiegów i pielęgnacji domowej.

Zabieg trychologiczny - obejmuje darsonwalizację, speelingowanie skóry głowy, umycie i dokładne wysuszenie włosów, mezoterapia skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Zabiegi oczyszczające skórę głowy, odblokowujące ujścia mieszków włosowych, mające na celu odpowiednie przygotowanie skóry głowy do penetracji składników aktywnych, pobudzenie ukrwienia oraz nawilżenie i odbudowę struktury włosa.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 437 538 . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MedUse

Na miejscu pracuje grono wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu trychologii, kosmetologii, podologii i więcej. W warszawskim MedUse skorzystać można z takich zabiegów, jak m.in. radiofrekwencja RF, zamykanie naczynek czy zabieg podologiczny na pękające pięty. Warto dodać, iż salon korzysta z wysokiej jakości preparatów oraz aparatury medycznej i zabiegowej.