MAYER makeup & brows

Al. Armii Krajowej 6c/1, Wrocław

Makijaż permanentny brwi w firmie MAYER makeup & brows

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny LUTY30. Termin: 3.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dzięki najnowszym technikom pigmentacji możesz uzyskać naturalny efekt. Kształt brwi dobieram indywidualnie do rysów twarzy.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 16, 2022
Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego brwi. Polecam!!

O tej ofercie

Groupon zniżkowy wart 300 zł na makijaż permanentny brwi

Wykonuję makijaż permanentny brwi metodą pudrową soft ombre. Moje prace cechuje precyzja i naturalny efekt. Posiadam na swoim koncie wiele certyfikatów i kilkuletnie doświadczenie. Po upewnieniu się, że nie masz żadnych przeciwwskazań wykonam rysunek wstępny. Będzie on bardzo przypominał efekt końcowy. Pigmentacja następuje w znieczuleniu. Kameralny gabinet w stylu glamour znajduję się w Klinice Twojego Piękna. Serdecznie zapraszam. 

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem salonu.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 241 444. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem salonu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MAYER makeup & brows

Jestem certyfikowaną linergistką z wieloletnim doświadczeniem. Nieustannie się rozwijam i posiadam wiele certyfikatów, w tym z najnowszych technik pigmentacji. Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie i materiałach. Zostałam laureatką konkursu Orły Kosmetyki 2021, a moja firma MAYER makeup & brows została wyróżniona mianem Firmy Godnej Zaufania. Mogę poszczycić się wieloma dobrymi opiniami zadowolonych klientek.