Le SPA Mokotowska

Mokotowska 55, Warszawa (Śródmieście)

Zabieg laserem ICOONE® z opcjonalnym zabiegiem liposukcji kawitacyjnej w Le SPA Mokotowska

od
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej, które mogą wpłynąć na poprawę jędrności skóry, zmniejszenie obrzęków, redukcję cellulitu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: ICOONE Laser ® z opcjonalnym zabiegiem liposukcji kawitacyjnej
  • partie ciała: ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki
  • zalecany czas między zabiegami: 2-3 dni

ICOONE LASER® – innowacyjna metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.

Połączenie lasera i światła LED, wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach i większą przepuszczalność błon komórkowych. Oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Możliwe efekty:

  • redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej
  • obkurczenie luźnej skóry,
  • zmniejszenie obrzęków limfatycznych,
  • zmniejszenie sztywności mięśni, objawów zapalenia ścięgien
  • poprawa jędrności skóry

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu. Następnie przeprowadza się 10-minutowy programy lokalny (tzw. focus), ukierunkowany na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i określoną partię ciała.

Aby wzmocnić potencjalne efekty zabiegu, można wzbogacić go o zabieg liposukcji kawitacyjnej, która może zwiększyć redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz dodatkowo wpłynąć na ujędrnienie skóry.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://www.facebook.com/mokotowska55 lub tel. 735 387 397. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 10-22, sobota 10-18. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Le SPA Mokotowska

Zlokalizowana w Śródmieściu Warszawy klinika specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Odwiedzający to miejsce klienci mają okazję zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie w atmosferze luksusu i pod opieką wykwalifikowanej kadry z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie Le SPA Mokotowska dostępne są zabiegi modelujące sylwetkę, liftingujące twarz, ujędrniające skórę, redukujące tkankę tłuszczową i cellulit, a także masaże i pakiety spa.