Częstochowska 36/38, Warszawa

Fish pedicure (od 44,99 zł) z masażem stóp (od 69,99 zł) w salonie Las Palmas

Wybierz opcję

Wyróżniki

Relaksujący peeling wykonywany przez rybki to naturalny sposób na wygładzenie i oczyszczenie skóry stóp

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Shipra
1 Oceny1 reviews
maj 22, 2021
Nice place to relax. The staff was very friendly, nice massage. Totally recommend it . Th
A
Aneta
2 Oceny2 reviews
luty 19, 2021
Świetne doświadczenie! Przemiła obsługa. Polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
luty 4, 2021
Bardzo polecam zabieg Fish Pedicure ! Obsługa bardzo miła, miejsce ciche, czyste i spokojne. o jakie w Warszawie trudno. Na pewno jeszcze tam powrócę !
J
Jagoda
4 Oceny4 reviews
grudzień 7, 2020
Polecam, pomocna obsługa
B
Beatatop reviewer helpful reviewer
13 Oceny14 reviews
listopad 28, 2020
Bardzo ciekawe doświadczenie! :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: fish pedicure
  • czas trwania zabiegu:
    • fish pedicure: 30 min
    • masaż stóp: 15 min
  • odstęp między zabiegami wynosi 1 godz.

Przebieg zabiegu: w trakcie zabiegu wykorzystywane są bezzębne rybki Garra Rufa, które w delikatnie łaskoczący sposób usuwają zrogowaciały naskórek, poprawiając mikrokrążenie, czyniąc skórę stóp gładszą. Woda, w której pływają rybki, jest cały czas filtrowana, czyszczona chemicznie, biologicznie i mechanicznie oraz naświetlana.

Dzień przed zabiegiem nie wolno: malować lakierem ani zmywać paznokci, nakładać kremu na stopy, depilować nóg woskiem lub kremem do depilacji. Zabiegu nie wykonuje się na chorej bądź uszkodzonej skórze.

Przygotowanie do zabiegu: na paznokciach nie może znajdować się żadna powłoka typu: hybryda, lakier, odżywka. Wymienione powłoki należy zdjąć min. 24 godz. przed zabiegiem. W tym samym czasie nie wolno nacierać się kremami, balsamami ani innymi preparatami. Osoba która przyjdzie na zabieg nie dostosowując się do zaleceń nie zostanie dopuszczona do zabiegu, a groupon przepadnie.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 661 771 lub 22 126 30 73. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Las Palmas

Bogata oferta zabiegów z zakresu kosmetyki i pielęgnacji czeka na klientów salonu Las Palmas. W tym warszawskim gabinecie skorzystać można z zabiegów medycyny estetycznej, wyszczuplających, masaży, stylizacji paznokci. Oprócz tego na miejscu wykonywane są zabiegii z zakresu podologii , terapie skóry głowy oraz masaże i rytuały Ayurvedyjskie.